زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند ساعت 15:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱ ساعت 15:18    تعداد بازدید: 66    کد مطلب: 75221

ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به نیمی از آحاد جامعه کاری قابل تقدیر است
فرماندارباغملک با حضور در جمع کارکنان تأمین اجتماعی این شهرستان از نزدیک در جریان چگونگی ارائه خدمات سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان قرار گرفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ،محمد نجاتی فرماندار باغملک با حضور در جمع کارکنان تأمین اجتماعی این شهرستان ضمن تقدیر از تلاشهای بعمل آمده از سوی مجموعه تأمین اجتماعی گفت: بی شک ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به نیمی از آحاد جامعه شهرستان باغملک کاری بزرگ و قابل تقدیر است.
وی با تاکید بر توسعه و ایجاد اشتغال و تولید از سوی دولت و سرمایه گذاران افزود: برای افزایش پوشش بیمه ای نیازمند ایجاد اشتغال در شهرستان هستیم و امیدواریم بخش خصوصی با سرمایه گذاری نسبت به ایجاد شغل پایدار حضوری فعال داشته باشد. نجاتی ابراز امیدواری کرد که در سایه تعامل میان سازمان تأمین اجتماعی و دیگر سازمانها و نهادها بتوان بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی تأمین اجتماعی در رسیدن به  این اهداف بود.
رئیس شعبه تأمین اجتماعی باغملک نیزدراین بازدید با اعلام اینکه در حال حاضر 48 درصد از مردم این شهرستان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: 1200 کارگاه فعال در حوزه عملکرد باغملک مشغول فعالیت هستند که این سازمان سعی نموده است تا در سایه تعاملات بیشتر با شرکای اجتماعی و ذینفعان بتواند پاسخگوی نیازهای این عزیزان باشد.
امیرخواجوی تصریح کرد: با توجه به گستردگی ارائه خدمات و تعهدات تأمین اجتماعی سعی شده است تا در کنار شعبه نمایندگی دفتر کارگزاری نیز فعالیت نماید تا شاهد تسریع در انجام امور محوله به شهروندان باشیم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha