زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۸ بهمن ساعت 11:58 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ساعت 11:58    تعداد بازدید: 97    کد مطلب: 75001

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی:
مهمترین دستاوردسازمان تامین اجتماعی بعدازانقلاب،امنیت اجتماعی بوده است
جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی با حضور خانواده بزرگ تامین اجتماعی استان خراسان شمالی برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمد علی عباس زاده وحید، مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان شمالی در این مراسم افزود:به یمن و برکت 40 سالگی انقلاب ایران اسلامی که برای همه ما جشن و شادی و شور و شعف به ارمغان اورده است و به پاس تقدیر از زحمات و تلاش های  همکاران ارجمند و خانواده های محترمتان در این مراسم گرد هم آمده ایم تاسالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران  را باهم جشن بگیریم و در شادی آن باهم سهیم باشیم.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به اهمیت خانواده و نقش آن در اجتماع افزود: خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می‌گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است. اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیطها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد بنا براین خانواده پایه گذار بخش مهمی از سرنوشت انسان است و در تعیین سبک و خط مشی زندگی آینده ، اخلاق ، سلامت و عملکرد فرد در آینده نقش بزرگی بر عهده دارد.بهمین دلیل برنامه ریزی کردیم تا درکنار همکاران خانواده های ایشان نیز باشند و در شادی این جشن همه در کنار هم شاد باشیم.
وی از رشد 22 درصدی تعداد بیمه شدگان و 30 درصدی مستمری بگیران استان  نسبت به قبل از انقلاب  خبر داد وگفت:در بحث تعداد شعب و همچنین فضای فیزیکی تحت مالکیت سازمان،تعداد نیروی انسانی،تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری  شاهد رشد بوده ایم.
عباس زاده با بیان این که مهمترین دستاورد سازمان تامین اجتماعی  به برکت انقلاب اسلامی تثبیت امنیت اجتماعی در جامعه بوده است، تصریح کرد:  چراکه این سازمان بیش از نیمی از جمعیت کل کشور را تحت پوشش دارد.
وی جمعیت تحت پوشش بیمه شدگان استان خراسان شمالی را  110 هزار بیمه شده اصلی،15 هزار مستمری بگیر اصلی،حدود 1000 نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری اعلام کرد وافزود: در مجموع با احتساب خانواده هایشان حدود 330 هزار نفر از جمعیت این استان  از خدمات تامین اجتماعی برخوردار هستند.
عباس زاده یادآور شد: سازمان تامین اجتماعی با درنظر گرفتن شرایط روز جامعه و با توجه به نیاز گروه های شغلی  جامعه و اقشار مختلف و همچنین در راستای تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای در بین آحادمردم عزیز کشور بیمه های متنوعی را تعریف کرده  است.
وی از جمله بیمه های تحت پوشش سازمان را شامل بیمه زنان خانه دار و دختران مجرد،بیمه دانشجویان،بیمه شاغلین فضای مجازی،فعالین رسانه،راکبین و نمایندگی های پیک موتوری و ... عنوان کرد.
عباس زاده وحید یکی از افتخارات اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی را داشتن  همکاران بسیار پرتلاش و شایسته،صادق و سالم  ذکر کرد  که به مدد  وجود این سرمایه انسانی خوشبختانه در سطح کشوری در بسیاری از شاخص ها مطرح هستند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha