• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲ مهر
  • اِثَّلاثا ٢٤ محرم ١٤٤١
  • Tuesday, September 24, 2019
کلیدواژه: 74928
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن، ساعت 14:04
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۲۷
در دومین روز از دهه ی مبارک فجر و با حضور معاون درمان سازمان تامین اجتماعی

بخش های CCU و PCCU بیمارستان شهید بهشتی شیراز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی شیراز، هم‌زمان بادهه‌ی مبارک فجر و چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی، بخش‌های CCU و PCCU بیمارستان شهید دکتر بهشتی با حضور دکتر درخشان -معاون درمان سازمان تامین اجتماعی-، دکتر امیری -مدیر درمان استان فارس-، نباتی -مدیرکل تامین اجتماعی فارس- و جمعی از روسای مراکز شیراز افتتاح شد. در این مراسم که جمعی از اصحاب رسانه نیز حضور داشتند، دکتر درخشان طی سخنانی با تبریک دهه‌ی پرشکوه فجر، از دکتر امیری مدیر درمان و نباتی مدیر کل تامین اجتماعی فارس که با هماهنگی یکدیگر، بار سنگین خدمت به بیمه شدگان تامین اجتماعی را بر عهده دارند، تشکر کرده و گفت: در دهه‌ی مبارک فجر تا کنون ١٢ پروژه را افتتاح کرده‌ایم و ٢٢ پروژه، تا پایان اسفندماه تکمیل خواهد شد. تعدادی از پروژه‌ها نیز پس از تجهیز و به کارگیری نیرو، ٢ تا ٣ ماه بعد به اتمام خواهد رسید که ان‌شاءالله در هفته‌ی تامین اجتماعی سال ٩٨ شاهد بهره برداری از آن ها خواهیم بود. هم چنین ٤٢ پروژه‌ی دیگر درحال ساخت هستند که تا پایان سال ٩٨ و بعضی تا اوایل سال ٩٩ به اتمام می رسد. برای٤٠ پروژه‌ی دیگر نیز کارهای ارزیابی انجام شده و پیمانکار در مناقصات مشخص شده، و در دست طراحی است.

ایشان هم چنین از قداماتی که درسال ٩٧ شروع شده به عنوان رویکرد اصلی سازمان درسال ٩٨ یاد کرد که اولین آن، گسترش "آی تی" ست که بدون بستر کامل و جامع آن، نمی توان انتظار تسهیل فرآیندها را داشت. معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از دستور رئیس جمهور به منظور ورود و همکاری وزارت ارتباطات در این پروسه و تسریع در اجرایی شدن هر چه سریع تر طرح های در دست اقدام خبر داد. دکتر درخشان در پایان ضمن تشکر از پرسنل درمانی، بر خوشرویی و خوش اخلاقی تاکید و با یادآوری جشنواره ی خوشرویی که در دو سال اخیر در مشهد برپا می گردد، بر ادامه‌ی این روند در تمامی مراکز درمانی تاکید نمود. 

شایان ذکر است بخش های سی سی یو و پست سی سی یوی بیمارستان شهید بهشتی به صورت کلی تخریب و در مدت 6 ماه بازسازی شده و اکنون پس از تجهیز به دستگاه های پیشرفته‌ی پزشکی-مراقبتی، افتتاح و در مسیر خدمت رسانی بهتر و باکیفیت تر به بیمه شدگان سازمان قرار گرفت.  

 

گزارش تصویری آیین افتتاح بخش های سی سی یو و پس سی سی یو

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha