• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 74853
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ بهمن، ساعت 20:08
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۲۵
شما خانواده‌ های عزیز شهدا، شما جانبازان و شما کسانی که برای انقلاب، از جان یا عزیزان خودتان سرمایه‌ گذاری کردید، باید بدانید که بحمدالله این خونهای پاک، اثر خودش را بخشیده است. "از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران"

تجلیل از پرسنل ایثارگر و خانواده معظم شهیدان و جانبازان بیمارستان تامین اجتماعی شهدای شوشتر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهدای شوشتر : به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... مبارک فجر و جهلمین سالگرد انقلاب از پرسنل ایثارگر و خانواده معظم شهیدان و جانبازان طی مراسمی در دفتر ریاست بیمارستان تقدیر و تشکر بعمل آمد

به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی طی مراسمی از پرسنل ایثارگر و خانواده معظم شهدا و جانبازان بیمارستان شهدای شوشتر در دفتر ریاست بیمارستان تقدیر شد . در این مراسم که حضور پرسنل عزیز ایثارگر و رزمنده و خانواده معزز شهدا و جانبازان رنگ و بوی خاصی به آن داده بود ، رییس بیمارستان ضمن تقدیر و تشکر از این عزیزان، آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای ایشان نمود و یاد و خاطره رشادتها ، ایثارگری و اخلاص شهدا و جانبازان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.
در ادامه دکتر میری زاده از حضار خواست که ضمن تعریف خاطراتی از دوران دفاع مقدس ، هر گونه پیشنهاد یا راهکاری در خصوص حوزه کاری خود دارند ارائه نمایند.
در پایان مراسم از این عزیزان با اهدا گل و شیرینی تقدیر و تشکر بعمل آمد

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha