زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت 15:58 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ساعت 15:58    تعداد بازدید: 107    کد مطلب: 74731

دیدار مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با خانواده شهید حمیدی زاده
به مناسبت فرارسیدن ایام چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و به منظور تجدید میثاق با آرمانهای شهدای والا مقام ایران اسلامی،مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی با خانواده شهید مدافع حرم، فیروز حمیدی زاده دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمد علی عباس زاده وحید افزود:شهدای مدافع حرم برای دفاع از اسلام به سرزمین غربت کوچ کردند و در گمنامی به مقام رفیع شهادت نائل آمدند و این بارزترین ارزش این عزیزان است.
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی اظهار کرد:شهدای مدافع حرم یقینا نیتی بجز دفاع از حریم اهل بیت(ع) و شهادت نداشتند و با این هدف مرزهای جغرافیایی  را در نوردیدند  و به دفاع از حریم اهل بیت (ع) پرداختند و  سرانجام به وصال معبود دست یافتند.
وی افزود: احساس شهدای مدافع حرم چیزی به جز معنویت نبود، این عزیزان  انسانهای پاک و شجاعی بودند که در اوج گمنامی رفتند و زمان شهادت تازه نام و نشان آنها گفته می شود.
عباس زاده وحید با بیان این که خانواده شهدای والامقام مدافع حرم  در اوج معنویت رنج بسیاری را تحمل می کنند، گفت:  این عزیزان باید بدانند که ارزش هایی که برای شهداء مدافع حرم وجود دارد برای آنها محفوظ است و اجر آنها نیز کمتر از شهیدانشان نیست.
در پایان این دیدار مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی با اهداء شاخه گل و لوح تقدیر به پاس ایثار و فداکاری و ایستادگی همسر و فرزندان شهید هنرمند مدافع حرم از ایشان تقدیر کرد.
شایان ذکر است شهید فیروز حمیدی زده در سال 83 به استخدام اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی درآمد و به عنوان کارشناس امور اداری اداره کل استان  خدمت کرد  و سرانجام در 12 بهمن سال  1394 در عملیات آزاد سازی نبل و الزهراء  و حین درگیری با نیروهای  تکفیری جبهه النصره به فیض شهادت نائل آمد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha