زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت 15:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ساعت 15:52    تعداد بازدید: 216    کد مطلب: 74729

رئیس شورای مشاوران هیات وزیران در امور ایثارگران:
ارتقاء جایگاه ایثارگران در سازمان تأمین اجتماعی قابل تقدیر است
رئیس شورای مشاورین وزیران در امور ایثارگران با مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ،دکتر رضا رحیمی نسب در دیدار با مدیر کل و نمایندگان ایثارگران تأمین اجتماعی استان خوزستان گفت: ارتقاء جایگاه ایثارگران در سازمان تأمین اجتماعی قابل تقدیر است و بی شک خدمت به ایثارگران و فرزندان شهداء موهبتی الهی است.
رحیمی با تاکید بر برنامه ریزی و بهره گیری از ظرفیت دستگاههای اجرایی در استانها برای خدمت به خانواده معظم شهداء، جانبازان عزیز، آزادگان سرافراز و خانواده معزز آنان افزود: برگزاری جلسات با حضور اعضای کمیته ایثارگران موجب اتخاذ و اجرای برنامه های مصوب خواهد شد.
وی به فرهنگ ایثار و شهادت اشاره و گفت: اگر قرار است فرهنگ انقلاب توسعه یابد می بایست فرزندان شهدا و ایثارگران به عنوان الگو مروج و پیشگام این امر باشند.
عضو شورای مشاورین، سازمان تأمین اجتماعی خوزستان را پیشگام و پیشرو در امر خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران برشمرد و گفت: عزت و سربلندی ما در جهان به برکت خون مقدس شهدا و زنده بودن فرهنگ شهادت است.
عباس مرزبان افزود: اگر از یاد و راه شهیدان و این فرهنگ غنی و عاشورایی دور شویم، آسیب خواهیم دید.
عضو شورای مشاورین با تجلیل از مقام و منزلت شهدا، تصریح کرد: شهدا، جانبازان،آزادگان و رزمندگان با حضور خود در میدان های سخت نبرد، فداکارانه از راه ولایت و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی دفاع کردند و تا ابد زینت بخش ایران خواهند بود و بی شک پاسداشت میراث گرانبهای ایثارگران وظیفه ای سنگین است که بر دوش ما نهاده شده است.
سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان نیز با تشریح اهم اقدامات بعمل آمده در حوزه ایثارگران تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه 31 نفر از ایثارگران تأمین اجتماعی استان پست های مدیریتی دارند گفت: نماینده ایثارگران در کمیته انتصابات این استان عضویت دارد و بر اساس برنامه تنظیمی از سوی این اداره کل مقرر گردیده تا آموزشهای دوره مدیریتی ویژه فرزندان شهداء و ایثارگران شاغل در سازمان اجرایی شود.
مرعشی با تاکید بر حفظ آرمانهای شهداء افزود: تکلیف داریم تا مطالبات به حق کارکنان ایثارگر را تا حصول نتیجه پیگیری نمائیم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha