زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت 15:45 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ساعت 15:44    تعداد بازدید: 66    کد مطلب: 74728

مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان:
تلاش وکوشش هدفمند،تضمین ماندگاری وتوسعه است
به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان ازقسمت های مختلف شرکت تولیدی مهیار زنجان بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، مسعود علیاری مدیرکل تامین اجتماعی زنجان دراین بازدید گفت : شرکت مهیار از جمله شرکت های نمونه و منظم در پرداخت حق بیمه کارگران خود بوده و همواره همکاری بسیار خوبی را با سازمان تامین اجتماعی داشته است و توانسته در خصوص تولید و اشتغال زایی عملکرد خوبی را از خود ارائه دهد.
علیاری در بخش دیگری افزود: در شرایط کنونی کشور ما به کارآفرینان و مدیرانی نیاز دارد که با خلاقیت و پشتکار به کار خود رونق می دهند و با جدیت و تلاش در جهت تولید محصولات مورد نیاز تمام همت خود را بکار می برند و دست یابی به این هدف با کوشش وهمتی مضاعف ممکن و میسر خواهد شد تا بتوانیم در عرصه رقابت و خود کفایی سربلند شویم.
لازم به ذکر است که شرکت تولیدی مهیار با اشتغال زایی برای 40  نفر توانسته با تولید محصولات با کیفیت بالا محصولات خود را در بازار های داخلی و خارجی به فروش رسانده و نقش مثبت و سازنده ای در اقتصاد و صنعت استان ایفاء نماید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha