زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت 11:11 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ساعت 11:29    تعداد بازدید: 101    کد مطلب: 74692

افتتاح دو دستگاه رادیولوژی دیجیتال در درمانگاه های تخصصی تامین اجتماعی قروه و بیجار
بهره برداری ازدستگاه های جدید تصویربرداری رادیولوژی دیجیتال در درمانگاه های تخصصی تامین اجتماعی قروه و بیجار یکی از بهترین دستگاه های تصویربرداری با برند جهانی است که قادر است خدمات خوبی را به مراجعین و بیمه شدگان ارائه دهد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، با حضور مقامات و شخصیت های استانی و شهرستانی درمانگاه های تخصصی تامین اجتماعی قروه و بیجاربه دستگاه تصویربرداری رادیولوژی دیجیتالی کاملا مدرن و با قابلیت های بالا از جمله کاهش دوز دریافتی توسط بیمار و بهداشت اشعه، امکان تغییر کنتراست و کیفیت تصاویر، توانایی ذخیره سازی تصویر در رایانه و انتقال آن به سایر مراکز، عدم نیاز به فیلم کلیشه ای و مراحل ظهور و ثبوت و نیز آماده‌شدن سریع تصویر، نسبت به رادیوگرافی معمولی آنالوگ مجهز شدند.

دکتر هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان اظهار داشت: دستگاه های آنالوگ پرتودهی و اشعه های زیان بخش بالایی داشتند اما در نوع دیجیتالی آن حجم ساطع کردن اشعه پایین و مدت زمان کمتری را هم شامل می شود.
وی در آیین افتتاح دستگاه های رادیولوژی این مراکز تخصصی سرپایی اظهار داشت: دستگاه های رادیولوژی دیجیتال این مراکز با اعتباری بالغ  بر ٣ میلیارد ریال تجهیزات و زیرساخت به بهره برداری رسیده است.
وی بیان کرد: علاوه بر خرید این دستگاهها؛ مراحل زیر ساخت و آماده کردن اتاق های تصویربرداری و نیز خرید تجهیزات جانبی این دستگاه ها از قبیل استابلایزر، کولر گازی و غیره اعتباری بالغ بر ٥٠٠ میلیون تومان در برداشته است.
دکتر فولادی تصریح کرد: با بهره برداری از این دستگاه ها یکی از بهترین مراکز تصویربرداری استان را در مراکز درمانی شهرستان های بیجار و قروه در اختیار داریم که خدمات خوبی را به مراجعین و بیمه شدگان ارائه می دهند.
مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان ضمن تاکید بر رعایت استانداردها در خدمت رسانی به مردم و بیمه شدگان تامین اجتماعی گفت: درمانگاه های تأمین اجتماعی بیجار و قروه جزو کم شکایت ترین حوزه های درمانی استان کردستان هستند  و این مهم را حاصل تعامل و همیاری مجموعه درمانی این مرکز با مردم اعلام کرد.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha