زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت 08:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ساعت 08:41    تعداد بازدید: 89    کد مطلب: 74650

بیمارستان آتیه همدان جزو هلدینگ گردشگری سلامت است
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان گفت: بیمارستان آتیه همدان جزو ١٧ بیمارستان سازمان تامین اجتماعی در هلدینگ گردشگری سلامت قرار دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری با بیان اینکه پیگیر اخذ مجوز توریست‌درمانی برای بیمارستان آتیه هستیم، اظهار کرد: مسافرت برای کسب سلامتی یا گردشگری سلامت از اهدافی است که می‌تواند در گردشگر عزم سفر ایجاد کند.

وی با بیان اینکه یک توریست سلامت با مسافرت از محل زندگی خود می‌تواند از خدمات درمانی مقصد برای کسب سلامتی جسمی و روحی استفاده کند، گفت: طی سال‌های اخیر توریست‌های زیادی از کشورهای منطقه برای بهره‌مندی از خدمات پزشکی و درمانی ایران به این کشور سفر کرده‌اند.

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با اشاره به اینکه بیمارستان تامین اجتماعی همدان جزو ١٧ بیمارستان سازمان در هلدینگ گردشگری سلامت قرار گرفته است، افزود: در سطح استان تنها چهار بیمارستان برای توریست‌درمانی گام برداشته‌اند.

وی با بیان اینکه بیمارستان آتیه تامین اجتماعی، بیمارستان خصوصی بوعلی و بیمارستان فرشچیان و بعثت دانشگاه علوم پزشکی در این راستا تلاش می‌کنند، گفت: زیرساخت‌های لازم در بیمارستان آتیه فراهم شده و سایت این مرکز به دو زبان انگلیسی و فارسی تجهیز شده است.

دکتر صفری با اشاره به اینکه در نوبت ارزیابی مجدد هستیم تا مجوز فعالیت در حوزه توریست درمانی از دانشگاه علوم پزشکی اخذ شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر از استان‌های توریست برای درمان پذیرش می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه گروه هدف اقلیم خود مختار عراق و شهرهای مرزی عراق هستند، گفت: با توجه به نزدیکی که بین مذاهب ایران و عراق وجود دارد و نیز ظرفیت بخش ارتوپدی، چشم و زنان و زایمان بیمارستان آتیه، این موضوع در دست پیگیری است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha