زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 15:57 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 16:25    تعداد بازدید: 122    کد مطلب: 74593

امام جمعه شهرستان گتوندخوزستان:
تأمین اجتماعی از اثرگذارترین سازمانها در ایجاد رضایتمندی و بهبود سطح زندگی مردم است
همزمان با گرامیداشت دهه فجر مدیران واحدهای تابعه تأمین اجتماعی استان خوزستان در دیدار با ائمه جمعه این استان دستاوردهای سازمان تأمین اجتماعی را تشریح کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل اسدپور امام جمعه شهرستان گتونددراین دیدار با تاکید براینکه بی تردید تأمین اجتماعی یکی از اثرگذارترین سازمانها در ایجاد رضایتمندی، امیدواری و بهبود سطح زندگی مردم، است گفت: علیرغم فشارهای اقتصادی که بر سازمان تأمین اجتماعی وارد و منابع آن را تحت تاثیر قرار داده است اما خوشبختانه این سازمان توانسته است به موقع به تعهدات خود در قبال مردم و به خصوص قشر آسیب پذیر مستمری بگیر و بازنشسته ادای دین نماید.
امام جمعه گتوند عملکرد مجموعه تأمین اجتماعی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: دشمن سعی دارد با ایجاد مشکلات اقتصادی، تحریم ها و جنگ روانی ملت بزرگ و سرافراز ایران را ناامید سازد.
نوذرنژاداحمدی رئیس تامین اجتماعی شعبه گتوند نیزدراین دیدار با اشاره به تسهیل در امور و تکریم ارباب رجوع به ویژه گسترش خدمات غیرحضوری در حوزه بیمه ای و درمانی گفت: اجرای طرح بازرسی الکترونیک کارگاه ها، اجرای سامانه مشخصات هوشمند بیمه شدگان، راه اندازی نسخه الکترونیک در مراکز ملکی، معرفی اپلیکیشن تلفن همراه، سامانه مشاهده سوابق بیمه ای ، توسعه خدمات در حوزه های بیمه ای و درمانی و همچنین حذف دفترچه درمانی در مراکز ملکی سازمان و تعمیم آن به مراکز طرف قرارداد از این جمله اقدامات بوده است.
رئیس تأمین اجتماعی شعبه گتوند افزود: چشم انداز سازمان تأمین اجتماعی ایجاد آرامش و امید به زندگی در جامعه و نسبت به آحاد تحت پوشش آن است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha