زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 13:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 13:20    تعداد بازدید: 64    کد مطلب: 74561

توسعه و تجهیز بیمارستان تامین اجتماعی ارس در دستور کار است
مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل با اشاره به اقدامات درحال انجام برای توسعه و تجهیز بیمارستان ارس گفت: برای توسعه و تجهیز این بیمارستان برنامه های متنوعی داریم و تلاش می کنیم این مرکز و تجهیزات آن را به بهترین نحو ممکن ارتقاء دهیم تا مرکزی پیشرفته و مجهز و درخور شأن بیمه شدگان باشد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر قادر برجی در دیدار با دکتر علایی فرماندار پارس آباد اظهار داشت: در ایام الله دهه مبارک فجر سیستم PACS در بیمارستان ارس راه اندازی شد و عملیات اجرایی پروژه بهسازی بخش مامایی آن مرکز که در حال انجام است، بزودی پس از بازسازی و استاندارد سازی (LDR) مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین عملیات اجرایی ارتقاء هتلینگ بیمارستان ارس با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال درحال انجام است و برای سال آتی بیش از چهل میلیارد ریال برای ادامه ارتقاء هتلینگ بیمارستان ارس اعتبار اختصاص یافته است.

مدیردرمان تامین اجتماعی اردبیل افزود: در حوزه نیروی انسانی متخصص نیز سه نفر پزشک متخصص قلب و یک نفر پزشک فوق تخصص جراحی توراکس برای این مرکز جذب و بکارگیری شده اند.
دکتر علایی فرماندار پارس آباد نیز در این دیدار گفت: جمعیت پارس آباد نسبت به قبل از انقلاب بیش از صد هزار نفر افزایش یافته و به ١١٠هزار نفر رسیده است که با احتساب جمعیت مناطق توابع حدود٢٢٠ هزار نفر در این شهرستان ساکن هستند.

وی افزود: این منطقه درحوزه بهداشت و درمان نیاز به توجه ویژه دارد و چنانچه برنامه ریزی علمی و دقیقی انجام نشود، امکانات درمانی شهرستان پاسخگوی نیازهای مردم نخواهد بود.
فرماندار پارس آباد در ادامه بیان داشت: بیمارستان تامین اجتماعی ارس برای این منطقه نعمت بزرگی محسوب می شود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha