زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ بهمن ساعت 09:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 13:09    تعداد بازدید: 51    کد مطلب: 74559

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی:
عدم توجه به کارگران چرخ های اقتصادی را از حرکت باز می دارد
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون توجه به کارگران چرخ های اقتصادی از حرکت باز می ایستد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نادر قاضی پور در جلسه بررسی مشکلات کارگران استان آذربایجان غربی که در بیمارستان امام رضا (ع) ارومیه برگزار شد، گفت: تثبیت و توسعه اشتغال به صورت جدی تر باید بررسی شود.
وی خاطرنشان کرد: قشر کارگر از جمله اقشار پرتلاش و زحمت کش جامعه است که بدون وجود آنها، تولیدات کارخانه ها متوقف، صنایع خاموش و چرخ های اقتصادی از حرکت باز می ایستد.
قاضی پور با تاکید بر اینکه کارگران بازوان جامعه هستند، افزود: باید با رفع نقاط ضعف و توانمند سازی نقاط قوت به تولید ثبات بخشید تا کشور بتواند به رشد اقتصادی دست پیدا کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به نقش بی بدیل کارگران در تولید اظهار کرد: با توجه به شعار سال حمایت از کالای ایرانی و ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی، کارگران می توانند نقش تاثیرگذاری در تولید کالای باکیفیت داخلی داشته باشند.

دکتر صادق اسماعیل زاده ادامه داد: برای دستیابی به اهداف تعیین شده، باید دغدغه های معیشتی کارگران را کاهش دارد و انگیزه و شرایط مناسب را در محیط کار برای آنان فراهم کرد که برگزاری چنین جلساتی در رسیدن به این مهم، اثر گذار است.
وی همچنین با اشاره به لزوم رعایت ایمنی توسط کارگران تصریح کرد: عدم رعایت الزامات ایمنی و هرگونه قصور در خصوص آنها هزینه ها و خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد.
وی عنوان کرد: کارفرمایان مسئول رعایت ضوابط ایمنی کارگاه ها هستند و کارگران نیز مکلف به استفاده از تجهیزات ایمنی خواهند بود.
دکتر اسماعیل زاده مدیریت درمان تامین اجتماعی را یکی از نهادهای حامی حقوق کارگران دانست و افزود: با تمام توان در اختیار کارگران برای حل امور آنها هستیم.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha