زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 08:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 08:43    تعداد بازدید: 89    کد مطلب: 74503

افتتاح ساختمان جدید شعبه تامین اجتماعی بلداجی همزمان با دهه مبارک فجر
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شعبه تامین اجتماعی بلداجی با حضور مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری،فرماندار شهرستان بروجن،امام جمعه وبخشدار بلداجی ،اعضای شورای شهر و جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی به بهره برداری رسید.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری در آیین افتتاح این طرح اظهار داشت:تامین اجتماعی این استان در سال ١٣٩٦ بالغ بر ٧٠٠ میلیارد تومان صرف هزینه تعهدات در دو بخش بیمه ای و درمان نموده است.

غلامرضا محمدی با اشاره به خدمات گسترده سازمان تامین اجتماعی در اقصی نقاط استان افزود:١٤ شعبه ثابت،٩ شعبه اقماری و ٤ کارگزاری تامین اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری وظیفه خدمات رسانی به بیمه شدگان،کارفرمایان و مستمری بگیران را بر عهده دارند.
محمدی خاطر نشان کرد: شعبه تامین اجتماعی بلداجی در شهرستان بروجن در سال١٣٩٢ با ساختمان استیجاری شروع بکار کرد و در سال ١٣٩٦ این ساختمان با ٦١٩ متر زمین و ٣٠٦ متر زیر بنا خریداری و با اعتباری بالغ بر ٤ میلیارد و ٢٠٠ میلیون ریال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آماده بهره بردای شد.
وی با اشاره به جمعیت ٨٠٠هزار و ٧٠٠ نفری  تحت پوشش این شعبه افزود:٣هزار نفر از بیمه شدگان اصلی و ٥٦٦ نفر از  مستمری بگیران و افرا تحت تکفل از خدمات این شعبه بهره مند می گردند.
ملکی ،فرماندار شهرستان بروجن نیز در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی گفت: مایه افتخار است که سازمان تامین اجتماعی در این شهرستان در بخش بیمه ای از طریق دو شعبه ثابت بروجن و بلداجی ،سه شعبه اقماری و یک شعبه کارگزاری آماده خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان بروجن است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha