زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ بهمن ساعت 15:11 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ساعت 15:11    تعداد بازدید: 69    کد مطلب: 74434

مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه:
۴۰ درصد جمعیت استان کرمانشاه تحت پوشش تامین اجتماعی هستند
مدیران کل و درمان تامین اجتماعی کرمانشاه در نشست خبری مشترک ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین ایام فاطمیه(س) به بیان دستاورد های چهل ساله سازمان تامین اجتماعی در دو بخش بیمه ای و درمان پرداختند .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی حمیدرضا قاسمی مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه در سخنانی اظهار داشت:  در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  حدود ٤٠ در صد از جمعیت استان کرمانشاه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و از خدمات متعدد و متنوع سازمان برخوردار هستند.و این خدمات توسط  ١٨ واحد شعبه و ٧  واحد کارگزاری و ٢ واحد اقماری به این عزیزان ارایه خواهد شد.

وی تعداد مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در  استان کرمانشاه را  ٦٠ هزار نفر اعلام کرد که با احتساب افراد تبعی حدودا ١١١ هزار نفر به عنوان تحت پوشش و از خدمات سازمان در حوزه مستمری ها برخوردار هستن و در مجموع ماهانه تا آذر ماه ٩٧ ،١٠هزار میلیارد ریال به عنوان مستمری  از سازمان تامین اجتماعی دریافت کرده اند.

مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه اظهار داشت : اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه خدمات خود را  توسط ٦٠٠ نفر که ٤٨٠نفر همکار و حدودا ١٢٠ نفر در واحدهای کارگزاری مشغول  هستند به ارباب رجوع ارائه می کند .

وی میزان معوقات اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه را بیش از ٢ هزار و ٢٠٠ میلیارد ریال عنوان و اظهار امیدواری کرد با وصول این معوقات بتوانیم میزان مطلوبیت خدمات خود را بیش از پیش به مخاطبان سازمان افزایش دهیم.

در ادامه وی طرح بیمه زنان خانه دار و دانشجویان را تشریح کرد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha