زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ بهمن ساعت 14:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ساعت 14:43    تعداد بازدید: 119    کد مطلب: 74433

در ایام الله دهه فجر
کارگزاری تامین اجتماعی بیجار راه اندازی شد
در ایام الله دهه مبارک فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با هدف برون سپاری خدمات سازمان تامین اجتماعی،و به منظور تسریع در ارائه خدمات با کیفیت تر به جامعه بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان ،کارگزاری رسمی شعبه تامین اجتماعی شهرستان بیجار با حضور فرماندار و مسئولین این شهرستان، افتتاح شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،در مراسم افتتاح این کارگزاری فرماندار بیجار، ضمن تقدیر از خدمات تامین اجتماعی و ارائه خدمات بهینه تر به  مخاطبین، تصریح کرد: هدف اصلی همه مسئولین و کارگزاران دولت، خدمتگزاری به اقشار آسیب پذیر جامعه با پاسخگویی صریح و شفاف و تکریم بهینه ارباب رجوع  بوده  و امید است با ایجاد این کارگزاری شاهد افزایش روز افزون کیفیت در ارائه ی تعهدات بیمه ای باشیم.
ورمقانی با اشاره به مزایای ایجاد کارگزاری ها، تصریح کرد: از این پس مردم با صرف وقت کمتر برای انجام امور بیمه ای خود از طریق کارگزاری می توانند امورات خود را انجام دهند.
وی افزود: تمامی دستگاهها و مجامع کارفرمائی بایستی مشارکت ویژه ای با تامین اجتماعی در پرداخت بموقع حق بیمه ها و بدهی های خود داشته باشند تا شاهد رونق هر چه بیشتر این سازمان بیمه ای باشیم چرا که سازمان تامین اجتماعی پیشتاز ارائه تعهدات به قشر عظیمی از جمعیت کشور است و این امر مستلزم ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و حفظ وضعیت موجود اشتغال در واحدهای تولیدی و صنعتی ماست.
در ادامه مدیر کل تامین اجتماعی استان کردستان نیز ضمن تقدیر از همراهی نمایندگان و مسئولین استان و شهرستان در صیانت از منافع این سازمان در مجامع گوناگون تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی در راستای کسب رضایتمندی هر چه بیشتر جامعه تحت پوشش، اقدامات و قوانین زیادی را اجرائی کرده  است.
قریشی با اشاره به آمار و عملکرد تامین اجتماعی استان و جمعیت تحت پوشش افزود: تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه ای کشور است که بیش از ٥٠ درصد جمعیت کشور را تحت پوشش دارد  و در استان این رقم به بیش از ٦٣٣ هزار نفر می رسد.
وی هدف از افتتاح این مرکز را، تسریع در کار جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی و رضایت ارباب رجوع دانست و ابراز امیدواری کرد که این مرکز بتواند در شهرستان بیجار، رضایت مردم را جلب نماید.
قریشی خاطر نشان کرد: با واگذاری برخی امور به کارگزاری که از هم اکنون آغاز بکار خواهد کرد، تسهیلاتی بهتر و مطلوب تر به افراد تحت پوشش ارائه خواهد شد.
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان عنوان کرد: علاوه بر گسترش ارائه خدمات از طریق ایجاد کارگزاریها و شعب اقماری، در راستای بهبود ارائه خدمات و توسعه سیاستهای دولت الکترونیک و گسترش کانال ارائه خدمات غیرحضوری در بستر تلفن همراه ، کاهش مراجعات حضوری جمعیت تحت پوشش به شعب، کاهش هزینه ها و تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مطلوب و بهنگام به مخاطبین جهت افزایش رضایتمندی، در حال حاضر سرویس های غیرحضوری با دسته بندی های موضوعی: ١ -استعلام۲- خدمات۳- نوبت دهی بیمه ای و مراکز درمانی۴- اطلاع رسانی و ... از طریق بستر تلفن همراه (USSD)  با شماره گیری کد دستوری #١٤٢٠* و نرم افزار "تامین اجتماعی همراه" توسط سازمان تامین اجتماعی پیاده سازی گردیده است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha