• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 74152
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن، ساعت 10:32
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۳۰
همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی؛

بخش های ویژه و اتاق عمل ارولوژی بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد مورد بهره برداری قرار گرفت .

بخش های ویژه RCU ، CCU و اتاق عمل ارولوژی بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد ، همزمان با دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط دکتر ادیب نیا مشاور محترم مدیرعامل در امور درمان سازمان تامین اجتماعی و با حضور دکتر همتی عضو محترم هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی ، دکتر عدلی مدیر کل محترم درمان استان تهران و هیات همراه و دکتر ضیائی ، معاونت محترم دانشگاه شهید بهشتی مورد بهره برداری قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی بیمارستان دکتر لبافی نژاد ، همزمان با ششمین روز از دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بخش های ویژه RCU ، CCU و اتاق عمل ارولوژی بیمارستان دکتر لبافی نژاد با حضور دکتر ادیب نیا ، مشاور محترم مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، دکتر همتی ، عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی ، دکتر عدلی ، مدیر کل محترم درمان استان تهران و هیات همراه ، دکتر ضیائی ، معاونت محترم دانشگاه شهید بهشتی ، جمعی از روسای بیمارستانهای تامین اجتماعی ، دکتر سیم فروش رئیس محترم گروه ارولوژی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی ، دکتر عین الهی رئیس محترم گروه چشم پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و همچنین دکتر نورعلیزاده ، ریاست محترم بیمارستان دکتر لبافی نژاد و جمعی از مسوولین افتتاح شد .

در این مراسم ، پس از تلاوت قرآن و پخش سرود ملی ، دکتر اکبر نورعلیزاده ، ریاست محترم بیمارستان دکتر لبافی نژاد ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشکر از کلیه کسانی که در این دو پروژه همکاری داشتند اظهار داشتند که بیمارستان دکتر لبافی نژاد با حدود 15 هزار نفر بیمار بستری ، 330 هزار نفر بیمار سرپایی ، بش از 10 هزار عمل جراحی بستری ، بیش از 20 هزار عمل جراحی سرپایی ، 200 عمل پیوند کلیه در سال و 440 عمل پیوند قرنیه در حال خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم از سراسر کشور می باشد . پروژه بازسازی بخش های ویژه RCU و CCU  در مساحت تقریبی 600 متر مربع با هزینه تقریبی 16/000/000/000 ریال و بازسازی اتاق عمل ارولوژی در مساحت تقریبی 300 مترمربع با هزینه تقریبی 12/000/000/000 ریال طی مدت 11 ماه از اسفند ماه سال 1396 آغاز و با حمایت های مالی سازمان تامین اجتماعی و اداره کل درمان استان تهران و تلاش شبانه روزی کلیه همکاران در بهمن ماه سال 1397 خاتمه یافته است . . همچنین دو اتاق ایزوله مجهز در بخش های ویژه پیش بینی گردیده است که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .

در ادامه دکتر بابک عدلی مدیر کل محترم درمان استان تهران ضمن تبریک ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر نوربخش و اشاره به خدمات ارزنده ایشان بیان کردند که بیمارستان لبافی نژاد به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین مراکز درمانی کشور و همچنین از مراکز ارجاعی بیماران از سراسر کشور است، از این رو برای سازمان تامین اجتماعی بسیار بااهمیت می باشد چرا که جلب رضایت بیمه شدگان از رسالت‌های خطیر این مدیریت است. در این مرکز اعمال جراحی پیوند کلیه که توسط دکتر سیم فروش و همکارانشان ، همچنین اعمال جراحی پیوند قرنیه که توسط دکتر عین الهی و همکارانشان انجام می شود بسیار حائز اهمیت بوده و تمامی این اقدامات درجهت رفاه حال بیماران صورت می گیرد . ایشان از همکاران این مرکز درمانی که علیرغم ترنور بالای ارائه خدمات درمانی ، پروژه بازسازی بخش های ویژه و اتاق عمل ارولوژی را بدون ایجاد وقفه در خدمت رسانی به بیماران در مدت 11 ماه ، به پایان رساندند تشکر ویژه نمودند . همچنین حضور فرزندان دو شهید بزرگوار دکتر فیاض بخش و دکتر لبافی نژاد را در این مراسم گرامی داشتند . 

دکتر عدلی همچنان به افتتاح اورژانس ، بخش جراحی زنان و دستگاه رادیولوژی دیجیتال تویوپ سقفی بیمارستان دکتر فیاض بخش در ایام دهه فجر اشاره نمودند . اورژانس  این بیمارستان با توجه به مراجعه بسیار بالایی که دارد یکی از اورژانس های مهم و حائز اهمیت مراکز درمانی تهران است . وی با اشاره به اینکه بخش های مختلف بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش با توجه به نیازهای بسیار جدی درمانی در منطقه غرب و جنوب غرب تهران در حال خدمت رسانی به مراجعان هستند، خاطر نشان کرد : پروژه در حال ساخت بیمارستان 500 تختخوابی جدید شهید فیاض‌بخش یکی از مراکز مهم سازمان تأمین اجتماعی است که می‌تواند بخشی از بار درمانی جنوب تهران را به عهده داشته باشد. تاکنون حدود 52 درصد این پروژه پیشرفت فیزیکی داشته است .

پس از آن دکتر سیم فروش ریاست محترم گروه ارولوژی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی از مسئولین سازمان تامین اجتماعی قدردانی نمودند و بیان داکه اتاق عملی که افتتاح می شود اولین اتاق عمل OR1 در سطح کشور است که بصورت الکترونیک و مجهز به اینترنت و دوربین های خاص می باشد که عمل های انجام شده در کل ایران قابل رویت خواهد بود . ایشان ضمن قدردانی از زحمات دکتر نورعلیزاده ، ریاست بیمارستان دکتر لبافی نژاد در امر بازسازی و نوسازی بیمارستان ، این اقدام را نشانه تکریم بیماران دانستند .

در ادامه مراسم دکتر همتی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی ، با اشاره به اینکه تامین اجتماعی یکی از مهمترین سازمانهای کشور است، بیان کردند : تامین اجتماعی جزء سازمان های خوش نام و مورد اعتماد مردم است . طبق نتایج موسسات برون سازمانی درخصوص بیماران بستری در بیمارستان های تامین اجتماعی، میزان رضایتمندی از این سازمان بالای 85 درصد در بخش بستری بوده است .

وی با بیان اینکه حدود  20درصد مردم در اوایل انقلاب بیمه شده تامین اجتماعی بودند، اضافه کرد: در حال حاضر این عدد به 52 درصد رسیده و اکنون حدود 42 میلیون بیمه شده سازمان تامین اجتماعی هستند و این نشان دهنده اعتماد مردم به این سازمان است .
دکتر همتی با اشاره به اینکه این سازمان درجهت استاندارد سازی خدمات تلاش های زیادی کرده است، خاطرنشان کرد: از 3 دهه قبل استاندارد سازی ایزو را درمراکز درمانی و کمیسیون های پزشکی آغاز و  گواهینامه استاندارد ایزو را دریافت کردیم  .
وی با تاکید بر اینکه درحال حاضر 89درصد بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی در کل کشور درجه یک هستند، تصریح کرد: یکی از کارهای بزرگ ارتقاء هتلینگ بیمارستان ها بود که با موفقیت انجام شد. همزمان با یوم الله دهه مبارک فجر 12 پروژه درمانی افتتاح خواهیم کرد و حدود 22 پروژه دیگر درحال تکمیل است که امیدواریم درهفته تامین اجتماعی به بهره برداری برسند .

پس از آن دکتر ضیائی ، معاونت محترم دانشگاه شهید بهشتی ضمن قدردانی از تلاشهای مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی بیمارستان دکتر لبافی نژاد را نمونه ای از مدیریت دو مجموعه سازمان تامین اجتماعی و دانشگاه شهید بهشتی دانستند و از آن بعنوان یک مرکز ملی و بین المللی یاد نمودند که خدمات درمانی ارزنده ای را به مراجعه کنندگان بخصوص قشر زحمتکش کارگری جامعه ارائه می کند .

در ادامه این مراسم ،  فرزندان دو شهید بزرگوار دکتر فیاض بخش و دکتر لبافی نژاد نیز از زحمات و تلاش های شبانه روزی مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی و همچنین زنده نگه داشتن نام شهدا ، قدردانی نمودند و در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود به این عزیزان تقدیم شد و یاد و خاطره این دو شهید بزرگوار ، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، گرامی داشته شد .

همچنین با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاش های جمعی از کارکنان بیمارستان دکتر لبافی نژاد که در به ثمر رسیدن این پروژه ، نقش ارزنده ای داشتند به شرح ذیل تقدیر شد :

سرکار خانم گل نژاد ، مدیریت محترم پرستاری

سرکار خانم مصلح آبادی ، مسئول تنظیم قراردادها

جناب آقای قدرتی ، مسئول تاسیسات

جناب آقای شیخ ، مسئول تجهیزات پزشکی

جناب آقای شیرزاد ، مسئول خدمات

جناب آقای لطفی ، کارپرداز

 آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha