زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ بهمن ساعت 11:34 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ساعت 16:08    تعداد بازدید: 99    کد مطلب: 74149

به شکرانه سلامتی انجام شد؛
برگزاری جشن تولد در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی(ع) زرند
روز چهارشنبه دهم بهمن ۹۷، بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) زرند میزبان برگزاری یک جشن تولد بود که در نوع خود خاص و بی نظیر بود...


مادر حسنا کوچولو که الان یک ساله شده است، تصمیم گرفته بود جشن تولد دختر دلبند خود را در بیمارستان برگزار کند.

پارسال در چنین روزهایی بود که حسنا زودتر از موعدی که والدین و پزشکان انتظارش را داشتند به دنیا آمد. آن هم با وزنی معادل ۹۰۰ گرم!

مادر و اطرافیان از دیدن موجود معصومی که به دلیل جثه نحیف و بیمارش حتی امکان بغل کردن آن نیز ممکن نبود، متحیر و شگفت زده شده بودند.
ولی از همان لحظات آغاز تولد مادر و کادر درمانی بیمارستان امام علی علیه السلام زرند عزم خود را جزم کردند تا این هدیه الهی بتواند به سلامتی دست یابد و به دنیای پر هیاهوی این روزها قدم گذارد.
انگار حسنا کوچولو هم که در به دنیا آمدن عجله کرده بود با نگاه‌هایی سرشار از پاکی و بی گناهی بقیه را تشویق می‌کرد در ادامه راه کمکش کنند.

مادر حسنا با چشمانی پر از اشک و امید به آینده تلاش می‌کرد تا با این موضوع کنار بیاید و از طرفی خدا را شکر می کرد که توانسته مرحله سخت به دنیا آوردن فرزند خود را به سلامت پشت سر بگذارد.
روزها به کندی و سختی می‌گذشت و مادر حس می کرد هر لحظه ممکن است فرشته کوچک خود را از دست بدهد اما امید را در دلش زنده نگه می‌داشت و به هیچ وجه حاضر نبود به چیزی غیر از پیگیری برای بهبودی و رشد نوزادش فکر کند.

خانم کردی سرپرستار وقت بخش نوزادان بیمارستان امام علی زرند می‌گوید: در دوران اقامت حسنا در بیمارستان که به پنجاه و شش روز رسید، ۹ بار برای احیاء آن اقدام شد که خوشبختانه با لطف خدا و دعای مادر و تلاش کادر مجرب درمان موفق شدیم نوزاد بیمار را به سرمنزل سلامتی برسانیم.

موقع ترخیص حسنا پس از اقامتی تقریباً دو ماهه در بخش؛ کادر پزشکی با اشک شوق وی را به مادرش سپردند و خدا را شکر کردند که توانستند دل مادری را شاد نمایند.

در سالگرد تولد حسنا، مادرش تصمیم می گیرد به منظور تشکر و قدردانی از زحمات بی دریغ کادر بیمارستان، اولین تولد فرزندش را در کنار همراهان و همدم های فرزند خود جشن بگیرد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha