زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۶ بهمن ساعت 08:50 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۶ ساعت 08:50    تعداد بازدید: 126    کد مطلب: 73390

به گزارش روابط عمومی اداره کل شهرستانهای استان تهران:
معاون بیمه ای اداره کل شهرستانهای استان تهران معارفه شد.
داود سعدزاده معاون بیمه ای جدید اداره کل شهرستانهای استان تهران با حضور صالح پور مدیرکل و روسای ادارات شهرستانهای استان تهران در روز دوشنبه مورخ 1/11/97 در محل اداره کل معارفه گردید.


در این مراسم صالح پور با بیان اینکه مخاطبین سازمان تامین اجتماعی عمدتا از میان اقشار محروم و زحمتکش جامعه هستند که از یکسو بار مسئولیت مارا سنگین می‌کند و از سوی دیگر فرصت مغتنمی را برای خدمت رسانی صادقانه و مشتاقانه را فراهم می‌آورد تسریح کرد امیدواریم از فرصت‌ها حداکثر استفاده برای خدمتگذاری ببریم.
وی افزود ما نیز می بایست با تأسی به این الگوی نیکوی خدمتگذاری به مردم نه از انتصاب به سمتی خوشحال و نه در غیر آن تلخ کام گردیم. مدیرکل شهرستانهای استان تهران در ادامه با بر شمردن موقعیت استراتژیک شهرستانهای استان تهران که مانند کمربندی حول استان تهران گسترده شده گفتند : به جهت تراکم جمعیتی بالا،مخصوصا محدوده این اداره کل باتوجه به مختصات جغرافیایی متفاوت ومتمایز دارای حجم بالایی از جمعیت و مهاجرپذیر است و با توجه به اینکه در ارزیابی های سالیانه این اداره کل همواره توانسته در رتبه برتر قرار گیرد، نشان از جایگاه ویژه اداره کل دارد. ضمناً از عملکرد مطلوب حوزه مطالبات وتعهدات در زمان معاونت آقای شیرکوند تقدیر وتشکر نموده، خواستار پیشرفت، درخشش و موفقیتی توامان برای آقای سعدزاده را نیز دارم.
در ادامه سعدزاده ضمن تقدیر از زحمات موسوی سرپرست معاونت بیمه ای و شیرکوند معاون بیمه ای قبلی اداره کل اظهار امیدواری کرد که با همکاری صمیمانه و استفاده از رهنمودهای مدیریت و تجربیات همکاران بتوانیم سازمان تامین اجتماعی را در راه رسیدن به اهداف عالیه اش یاری رسانده و بتوانیم موفقیت های اداره کل را تداوم بخشیم.
وی با بیان اینکه شعار کاری اش بر چهار شاخص برنامه محوری، قانون مداری، پاسخگویی و پاکدستی استوار است تسریح نمود با وجود اینکه در سالهای اخیر اداره کل شهرستانهای استان تهران رتبه نخست ارزیابی رادر سطح کشور به خود اختصاص داده و این مهم نشأت گرفته از اهتمام و تلاش خالصانه همکاران مجرب و متخصص این حوزه   می باشد، بنده براین اعتقاد هستم که باتوجه به ظرفیتهای بالقوه استان می توان با تلاش مضاعف و بهره گیری از    ایده های بدیع و جدید با بکار گیری استراتژی مناسب و برنامه های کاربردی و در عین حال با امعان نظر و توجه ویژه به بحث انگیزش همکاران، موفقیتهای اداره کل را ادامه یابد.
گفتتنی است سعد زاده تجربه کاری در صف و ستاد را داشته ودر آخرین سمت به عنوان مشاور بیمه ای معاون بیمه ای سازمان فعالیت نموده است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha