شناسه خبر: 73208
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن، ساعت 09:47

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ،در این دیدار که در حاشیه جلسه ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران سالمند استان مذکور صورت گرفت ،ابتدا اخلاقی مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان از طرح ارتقاء سطح سواد سلامت بازنشستگان سالمند استقبال نمود و اشاره کرد : هزینه های درمانی بازنشستگان سازمان بسیار بالاست که با برگزاری چنین جلساتی  و استفاده از اساتید برجسته می توان شاهد انتقال مطالب به بهترین شکل به مخاطبین بود .
در ادامه اکرم، مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان سمنان افزود : این کلاسها باید از آموزش صرف  خارج  و بصورت کارگاه انجام شود. با توجه به اینکه در بحث پاراکلینیک خیلی هزینه می گردد و قالب هزینه ها در بخش سالمندان می باشد  ما می توانیم ضمن ارائه راهکارهای مراقبتی، درخصوص روشهای بهره مندی از دارو و نحوه استفاده از امکانات درمانی نیز آموزش دهیم و باور اینکه این موضوع می تواند در بازنشستگان مؤثر باشد را نیز ایجاد و تقویت نمائیم . وی در ادامه  گفت: در این مسیر تهیه و تدوین بروشورهای ساده مؤثر بوده و این حرکت باید مستمر و ادامه دار باشد.
حسین شاهوردی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان ومستمری بگیران نیز که همراه  با مدیرکل و مدیردرمان تامین اجتماعی استان سمنان در این نشست صمیمانه با رؤسای کانونهای کارگران و کارکنان استان حضور داشت پس از استماع سخنان رؤسای کانونهای مذکور، در خصوص همکاری و همیاری بر اجرای هرچه بهتر برنامه های اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان تاکید کرد و افزود : تمام سعی و  مساعی خود را مصروف خواهیم نمود تا در آینده بر غنای برنامه های فرهنگی بازنشستگان و مستمری بگیران بیافزاییم و در ارائه خدمات از هیچ کوششی دریغ نورزیم . وی همچنین برگزاری جلسات شورای اداری خاص در استان را برای احصاء پیشنهادات،رفع مشکلات و چالشهای مبتلابه بازنشستگان ضروری دانست  .

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha