زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي ساعت 08:50 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ساعت 14:21    تعداد بازدید: 134    کد مطلب: 72897

در آذر سال 97؛
بیش از 28 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی برقرار شد
سامانه تلفنی ۱۴۲۰، سامانه پیامکی، پیام صوتی و بخش مراجعان حضوری مستقر در ستاد مرکزی کانال‌های ارتباطی مرکز ارتباطات مردمی(CRM) سازمان تأمین اجتماعی است که پاسخگوی سئوالات و مطالب مطرح شده از سوی بیمه شدگان، مستمری بگیران , کارفرمایان هستند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، درآذر سال جاری 28 هزار و 544 تماس از تمامی درگاههای ارتباطی مذکور با این سازمان برقرار شده است.
33.97 درصد تماس ها با مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی مربوط به حوزه بیمه ای بوده و 22.48 درصد به حوزه خدمات غیرحضوری اختصاص داشته است. همچنین 17.94 درصد تماس ها با این مرکز در بخش سئوالات و خدمات مرتبط با اداره کار و 10.3 درصد متعلق به امور مالی بوده است.
در آذر سال جاری، این مرکز ۲6 هزار و 130مورد تماس تلفنی را پاسخ داده است که بیشترین تماس‌ها از تهران و در حوزه‌های خدمات غیرحضوری و اداره کار بوده است.
گفتنی است، پیام‌های صوتی ثبت شده در همین مدت 444 مورد بوده که اکثریت پیام‌ها در حوزه بیمه‌ای و اقتصادی مالی و در زمینه خدمات غیرحضوری به ثبت رسیده است.
495 مورد پیامک به  سامانه ۱۰۰۰۱۴۲۰ مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی ارسال شده که بالاترین آمار پیامک در حوزه بیمه‌ای و به تعداد 433 مورد بوده است.
در همین مدت 7 هزار و 443 مورد ثبت نام در پورتال مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی crm.tamin. ir انجام شده که 5 هزار و 136 مورد در خصوص صدور غیرحضوری دفترچه درمان از استان های آذربایجان شرقی و فارس بوده است.
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی واقع در طبقه همکف ستاد مرکزی، یک هزار و 475نفر از مراجعین حضوری در آذر سال جاری را پاسخگو بوده است. بالاترین آمار مراجعین از استان تهران به تعداد 964 نفر و در حوزه بیمه‌ای ثبت شده که بیشترین پرسش در زمینه ادارات کل امور فنی بیمه شدگان و امور فنی مستمری‌ها است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha