شناسه خبر: 72819
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي، ساعت 16:16
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی امور بیمه شدگان:

سومین دوره طرح ملی گردشگری دانش آموزی از بهمن ماه آغاز می شود

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی امور بیمه شدگان از آغاز اجرای طرح ملی سراسری گردشگردی دانش آموزی از بهمن ماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش معاونت فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی، سید مجتبی موسوی با بیان این خبر گفت: رونق گردشگری علمی آموزشی بین دانش آموزان کشور، فرهنگ سازی و ارتقاء سطح آگاهی عمومی نسل مولد و کارآفرین فردا از مفاهیم بیمه و تأمین اجتماعی، ترویج فرهنگ بیمه های اجتماعی و گسترش پوشش بیمه ای و ایجاد زمینه و بستر لازم برای ارتقاء پذیرش مسئولیت اجتماعی دانش آموزان به عنوان نسل مولد و کارآفرین فردای کشور از اهداف اجرای طرح گردشگری دانش آموزی است.
وی اظهار داشت: در اجرای سومین دوره طرح گردشگری دانش آموزی، 30 هزار دانش آموز پایه های نهم، دهم و یازدهم در قالب 900 بازدید (600 گروه 40 نفره و 300 گروه 20نفره)ضمن بازدید از شعب با قوانین و خدماتی که توسط سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان ارائه می شود، آشنا می شوند.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی امور بیمه شدگان گفت: سازمان تأمین اجتماعی بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد و ارتقاء آگاهی و اطلاعات بیمه شدگان درباره خدمات ارائه شده توسط این سازمان از جمله برنامه های معاونت فرهنگی در سال های اخیر است.
وی افزود: اجرای موفق طرح ملی گردشگری دانش آموزی طی دو سال گذشته و بازخورد مثبت آن در بین بیمه شدگان باعث شد تا در سال جاری با اهتمام بیشتر برای اجرای آن تلاش کنیم.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha