زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 15:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 15:51    تعداد بازدید: 162    کد مطلب: 72815

رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد:
بیمه شدگان تامین اجتماعی از خدمات بیمارستان میلاد رضایتمندی مطلوبی دارند
رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد گفت: خدمات بیمارستان میلاد با عملکرد کارکنان حاصل شده است و بیمه شدگان تامین اجتماعی از خدمات این بیمارستان رضایتمندی مطلوبی دارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمارستان میلاد، دکتر علی فتاحی با تبریک روز پرستار اظهار داشت: هدف از برگزاری جشن های مناسبتی در بیمارستان میلاد برای قدردانی از زحمات کارکنان است.

وی افزود: پرستاری در کنار زیبایی هایی که دارد حرفه بسیار سختی است از اینرو چیزی که می تواند کار را آسان کند، زیبا دیدن کار است.

دکتر فتاحی اظهار داشت: رئیس جمهور محترم و مرحوم دکتر نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی بر خدمات مطلوب بیمارستان میلاد تاکید کردند و این مهم جز با عملکرد کارکنان بیمارستان حاصل نشده است.

رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد از کارکنان بیمارستان درخواست کرد بر ارتباط بیشتر با بیماران، فرهنگ سازی درجهت انجام کار مثبت، فرایند گرایی و حرکت به سمت کمال تلاش بیشتری نمایند.

مدیر عامل بیمارستان میلاد نیز با تبریک روز پرستار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر نوربخش گفت: با از دست دادن وی معنی حسرت را به طور عمیق درک نمودیم.

دکتر محمود رضا فیاض تصریح کرد: علاقه مند خدمت به جامعه کارگری و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی هستیم.

وی با تشکر خاص از پرستاران اظهار داشت: انتخاب پرستاران نمونه از میان نمونه ها، کار بسیار سختی است.

در این مراسم از پرستاران نمونه بیمارستان میلاد با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha