زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 15:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 15:14    تعداد بازدید: 58    کد مطلب: 72813

بازدید معاون استاندار و مدیرکل تامین اجتماعی قم از تعدادی واحد تولیدی
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار به همراه مدیرکل تامین اجتماعی قم و مدیران عضو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت های فعال در صنعت خودروسازی استان قم بازدید کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم با اشاره به مطالبه های انباشته شده قطعه سازان استان از خودروسازان گفت: اداره کل تامین اجتماعی و امور مالیاتی با توجه به مشکل نقدینگی پیش آمده برای واحدهای قطعه ساز مساعدت لازم را در دریافت معوقه های بیمه ای و مالیاتی انجام دهند.

 مهرداد غضنفری با تاکید بر ضرورت حل و فصل مسائل کارگری در موضوع مشاغل سخت و زیان آور تصریح کرد: از آنجا که تعیین سختی یک شغل از حیطه اختیارات استان خارج است، این مساله باید به ستاد مرکزی تسهیل و رفع موانع تولید منعکس شود.
معاون استاندار قم با اشاره به اینکه اوایل سال جاری ٩ هزار میلیارد ریال به صورت تسهیلات و ٢ هزار میلیارد ریال نیز به صورت نقدی به واحدهای تولیدی استان تزریق شد، گفت: این پرداخت ها منجر به ایجاد بیش از ٤٠٠ شغل جدید و تثبیت اشتغال 7 هزاز نفر شده است.
در ادامه این بازدید مشکلات بیمه ای واحدهای تولیدی بازدید شده مطرح شد و دادخواه مدیرکل تامین اجتماعی قم بر پیگیری مسائل عنوان شده در این بازدید و مساعدت به منظور حفظ اشتغال پایدار و جلوگیری از افرایش بیکاری کارگران تاکید کرد.
شرکت های « پولاسا » ، « قم آلیاژ » ، « ایده نگر » و « تکران مبرد » واحدهای تولیدی استان قم در شهرک شکوهیه بودند که مورد بازدید مدیران استانی قرار گرفتند.
٢ هزار و ٣٠٠ واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در قم وجود دارد که از این تعداد ٢ هزار و ٢٥٦ واحد مربوط به صنایع کوچک، ٧٥ واحد مربوط به صنایع متوسط و ٦٣ واحد مربوط به صنایع بزرگ است؛ همچنین بیش از ٥٣ هزار تن در واحدهای صنعتی استان فعالیت می کنند.
 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha