زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 15:12 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 15:12    تعداد بازدید: 101    کد مطلب: 72812

درجهت توسعه پایدار و اشتغالزایی تلاش مضاعف داریم
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه گفت: مجموعه درمان استان درجهت توسعه پایدار و اشتغالزایی تلاش مضاعف دارد و همواره مثبت عمل کرده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر میثم حجتی ضمن بازدید از بیمارستان های شهدا و حضرت معصومه(س) کرمانشاه که به مناسبت روز پرستار انجام شد، از مقام شامخ و ارزشمند پرستاران تقدیر بعمل آورد.

وی گفت: در حوزه درمان، پرستاران نقش کلیدی در مداوای بیماران دارند.

دکتر حجتی علت نامگذاری روز پرستار که مقارن با ولادت حضرت زینب (س) است را ناشی از نقش این عزیزان به تاسی از جانفشانی های بانوی بزرگ کربلا دانست.

وی افزود: پرستاری شغل مقدسی است که انگیزه اصلی برای این شغل، سلامت روح و مهربانی است. از همین رو بدلیل مشکلات کاری زیاد، این حرفه جزو مشاغل سخت و زیان آور شناخته شده است.

دکتر حجتی ادامه داد: مدیریت درمان تامین اجتماعی کرمانشاه با ۲۶۰ نفر پرستار در دو بیمارستان و پنج درمانگاه تامین اجتماعی در استان، مشغول خدمت رسانی به مردم است.

مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه گفت: با توجه به آزمون های استخدامی برگزار شده در سالجاری و همچنین آزمون استخدامی ویژه پرستاران، این مجموعه در بحث اشتغالزایی برای پیشبرد توسعه پایدار گام های مهمی برداشته است.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha