زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 13:54 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 13:53    تعداد بازدید: 39    کد مطلب: 72799

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت خواهد گرفت :
تجلی ٤٠ سال خدمت تامین اجتماعی گیلان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب
اداره کل تامین اجتماعی گیلان خلاصه تلاشها و اقدامات خود در عرصه خدمت در چهل سال انقلاب را در نمایشگاه استانی دستاوردها در معرض دید شهروندان قرار می دهد .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت : خلاصه و اهم فعالیتها ، تلاشها و دستاوردهای حاصل در ٤٠ سال سپری شده از انقلاب در حوزه تامین اجتماعی در قالب غرقه مستقل به نمایش در خواهد آمد .

جمیل حق پرست با اشاره به تحولات چشمگیر شکل گرفته در این سازمان در ٤ دهه گذشته ، از رشد ٢١٠ درصدی واحدهای تابعه و افزایش ٥ برابری بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی در این استان در این مدت خبر داد و افزود : تسری یافتن تعهدات به گروههای متنوع از اقشار جامعه همچون رانندگان ، کارگران ساختمانی ، بسیجیان ، طلاب و روحانیون ، قالیبافان ، زنان خانه دار ، زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ، اعضاب انجمن های نظام پزشکی ، باربران ، خادمین مساجد و ... در کنار بیمه های اختیاری و اجرای قانون مقرری بیمه بیکاری ازخدمات صورت گرفته در سالهای اخیر است. 

وی انجام مکانیزاسیون اداری ، ساماندهی سوابق بصورت مکانیزه ، حرکت به سمت خدمات غیرحضوری و اینترنتی ، تسهیل و تعدیل بسیاری از قوانین ، ایجاد کارگزاری های رسمی در شهرهای بزرگ و شعب اقماری در بخشها و شهرهای فاقد واحد بیمه ای را از مهمترین اقدامات انجام شده این اداره کل در دهه های اخیر دانست .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان همچنین فعالیتهایی همچون تقبل درصدی از حق بیمه سهم درمان تکمیلی بازنشستگان ، مشارکت در نامنویسی مستمری بگیران در اعطای سهام عدالت ، مشارکت در اجرای ثبت نام طرح هدفمندی یارانه ها ، اجرای چندین مرحله بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان ، گسترش بانکهای عامل و ... را از دیگر امور اجرایی بمنظور روانسازی و تسهیل خدمات برشمرد .

وی خاطر نشان می سازد: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی از اول لغایت هفتم بهمن ماه در رشت با حضور ٤٠ دستگاه و سازمان استان گیلان برگزار می شود .

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha