زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 11:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 11:28    تعداد بازدید: 61    کد مطلب: 72781

توسعه درمان تامین اجتماعی در استان بوشهر با جدیت دنبال می شود
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: در راستای توسعه و ارتقای خدمات به جامعه هدف تامین اجتماعی در شهرستان دشتستان، اقدامات خوبی در دست اجراست.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر یلدا دارابی در جلسه ملاقات عمومی استاندار بوشهر که به منظور پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردمی در فرمانداری دشتستان برگزار گردید، گفت: توسعه درمان تامین اجتماعی در شهرستان دشتستان با جدیت دنبال می شود.
دکتر دارابی با اشاره به فعالیت دو مرکز درمانی تامین اجتماعی در این شهرستان گفت: با بهره برداری از پروژه احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان که از سال گذشته آغاز شده پاره ای از مسائل و دغدغه های درمانی مراجعین به این مرکز درمانی که در حال حاضر در مکان استیجاری فعالیت می کند، برطرف خواهد شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: با توسعه بیمارستان مهر برازجان که مراحل نهایی را سپری می کند، گام های موثرتری در جهت رضایتمندی مراجعین به این مرکز درمانی برداشته خواهد شد.
دکتر دارابی با اشاره به نگاه توسعه ای تامین اجتماعی به درمان در سراسر استان بخصوص شهرستان بزرگ و محوری دشتستان گفت: خدمت رسانی به جامعه تحت پوشش از طریق دو مرکز درمانی فعال در دشتستان و تلاش برای توسعه این مراکز با جدیت پیگیری می شود و امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب درمانی سهمی در توسعه این شهرستان داشته باشیم.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر بیان داشت: در حال حاضر پروژه احداث چهار مرکز درمانی تامین اجتماعی در نقاط مختلف این استان فعال است و در آینده نزدیک نیز پروژه احداث دو مرکز درمانی دیگر کلید خواهد خورد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha