زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 14:28 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 14:28    تعداد بازدید: 120    کد مطلب: 72780

مدیر درمان تأمین اجتماعی آذربایجانغربی:
سازمان تأمین اجتماعی پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک است
مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی گفت: سازمان تأمین اجتماعی با بهره گیری از فناوری های نوین توانسته گام های بزرگی در جهت ارائه خدمات با کیفیت به بیمه شدگان خود ارائه نماید و همواره در ارائه خدمات الکترونیک پیشرو بوده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر صادق اسمعیل زاده با حضور در دفتر باریش نیوز ضمن تاکید بر اینکه یکی از تعهدات اصلی سازمان تامین اجتماعی ارائه خدمات درمانی به افرادی است که زیر پوشش این بیمه قرار دارند، اظهار کرد: ارائه درمان توسط سازمان تأمین اجتماعی به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت زیرساخت‌های حوزه درمان تامین‌اجتماعی این استان، بیمارستان ٢٥٦ تختخوابی امام‌رضا(ع) ارومیه، دی‌کلینیک مهاباد، ٣ واحد پلی‌کلینیک تخصصی در ارومیه و سلماس و ٥ درمانگاه تخصصی در شهرهای ماکو، خوی، بوکان، نقده و مهاباد را از جمله ظرفیت‌های فعلی درمان مستقیم تامین اجتماعی در حوزه درمان اعلام کرد و گفت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان آذربایجان غربی با استفاده از امکانات و ظرفیت های درمان مستقیم و عقد قرارداد با ۱۵۷۰ مرکز درمانی دولتی و خصوصی، خدمات درمانی مورد نیاز بیمه شدگان را ارئه می نماید.

دکتر اسماعیل زاده در ادامه با اشاره به افزایش هزینه های درمانی افزود: از سال ۹۳ که طرح تحول سلامت اجرایی شد بار هزینه های اصلی این طرح بر عهده تامین اجتماعی قرار گرفت و هزینه های زیادی برای سازمان دربرداشت.

وی با اشاره به دستاوردهای سازمان تأمین اجتماعی در حوزه فناوری اطلاعات و گسترش خدمات غیر حضوری و الکترونیکی گفت: طی سالهای اخیر سازمان تأمین اجتماعی با بهره گیری از فناوری های نوین توانسته گام های بزرگی در جهت ارائه خدمات با کیفیت به بیمه شدگان خود ارائه نماید.

مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی حذف دفترچه های درمانی، خدمات مبتنی بر تلفن همراه، نوبت دهی اینترنتی، پرداخت های اینترنتی و اپلیکیشن تامین اجتماعی همراه را از جمله خدمات نوین  این سازمان ذکر کرد.

وی افزود: حدف دفترچه های درمانی یکی از کارهای بزرگ و ملی سازمان تامین اجتماعی است که از دو سال قبل در تمامی مراکز درمانی ملکی سازمان با موفقیت اجرا شد و در ادامه در درمان غیر مستقیم نیز با مشارکت پزشکان و موسسات درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور بصورت کامل اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: با اجرایی شدن کامل این طرح شاهد تحول بزرگی در حوزه درمان و کنترل بیماری های بیمه شدگان خواهیم بود.

دکتر اسماعیل زاده در ادامه به برنامه های در دست اقدام اشاره کرد و گفت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوی و درمانگاه تخصصی بیمارستان امام رضا(ع) از برنامه های توسعه ای برای بخش درمان تامین اجتماعی است که در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

وی افزود: بیمارستان مهاباد، درمانگاه شاهین دژ، سردشت و پیرانشهر از برنامه های پیشنهادی برای دسترسی بهتر هم استانی ها به خدمات درمانی تامین اجتماعی است.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha