زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 09:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 09:51    تعداد بازدید: 37    کد مطلب: 72767

مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه:
نیروی انسانی موثرترین سرمایه سازمان تامین اجتماعی است
کمیته منابع انسانی با حضور مدیر کل تامین اجتماعی و معاونین و همچنین کارشناسان ارشد حوزه اداری و مالی تامین اجتماعی کرمانشاه با هدف شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در بکارگیری بهینه نیروی انسانی تشکیل شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،حمیدرضا قاسمی مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در این جلسه اظهار داشت: ما نباید به وضع موجود و فرآیندهای جاری اکتفا کنیم بلکه باید با تشکیل اتاق فکر و هم اندیشی و هم افزایی در کار تیمی ،بیشترین بهره وری را از نیروی انسانی در جهت عملیاتی نمودن برنامه های این سازمان داشته باشیم.

وی از نیروی انسانی به عنوان موثرترین سرمایه سازمان تامین اجتماعی یاد کرد و آموزش مستمر و صحیح و گردش شغلی مناسب در راستای ارتقاء کارکنان توانمند و خلاق را از عوامل افزایش بهره وری و ایجاد انگیزه در کارکنان برشمرد.

قاسمی گفت: شرط  اساسی بدست آوردن رضایت مخاطبان و ارباب رجوع از خدمات سازمان تامین اجتماعی ،تربیت و آموزش نیروی انسانی توانمند ،خلاق و آگاه به امور سازمان است .

در ادامه جلسه کارشناسان به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود در حوزه منابع انسانی و اداری و مالی پرداختند.

شایان ذکر است اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه ٤٥٩ نفر نیروی انسانی دارد که به جمعیتی بیش از ٧٥٠ هزار نفر تحت پوشش این سازمان خدمت می کنند.

                  

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha