زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 09:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 09:30    تعداد بازدید: 29    کد مطلب: 72762

نماینده مجلس شورای اسلامی:
تعامل سازمان تامین اجتماعی با جامعه کارگری و کافرمایی سازنده است
نماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره کل تامین اجتماعی کردستان ضمن تشکر از مجموعه سازمان تامین اجتماعی و ابراز رضایت از عملکرد این اداره کل بر تعامل هرچه بیشتر سازمان تأمین اجتماعی با کارفرمایان تأکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، منصور مرادی ضمن آشنائی با وضعیت کارکنان و بررسی نحوه ارائه خدمات به مردم در جریان روند کار و اجرای طرح میز خدمت و همچنین مسائل بیمه شدگان قرار گرفت و افزود: سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در تلطیف فضای اقتصادی کشور دارد و همکاری و تعامل این سازمان با نهادهای کارگری و کارفرمایی خوب و سازنده است و مجلس از این گونه اقدامات که در راستای خدمت بیشتر به مردم صورت می گیرد حمایت می کند.

وی بر ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و یکی از آثار مشهود خدمات تأمین اجتماعی را رفع دغدغه و نگرانی مردم برشمرد و بر اهتمام هر چه بیشتر مسئولان جهت رفع مشکلات مردم تاکیدکرد.
در این بازدید مدیر کل تامین اجتماعی کردستان ضمن تقدیر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمینه دفاع از حقوق بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، با ارائه گزارشی از فعالیت های این اداره کل ، خواهان مساعدت هر چه بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق اهداف این سازمان شد.
قریشی گفت: قوه مقننه به عنوان اثرگذار ترین نهاد قانونی کشور می تواند حامی و پشتیبان نهادهای بیمه ای علی الخصوص سازمان تامین اجتماعی که بزرگترین سازمان بیمه اجتماعی کشور است، باشد.

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha