• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 72724
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي، ساعت 17:40
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۰/۲۳
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهدا شوشتر آقای دکتر صادق جلیلی مدیر محترم درمان تامین اجتماعی خوزستان به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار پیامی بدین مضمون صادر کردند:

حضرت آیت ا... خامنه ای مدظله العالی:

"زن امروز دنیا الگو می‌خواهد. اگر الگوی او زینب (س) و فاطمه‌ زهرا (س) باشند، کارش عبارت است از فهم درست، هوشیاری و درک موقعیت‌ها و انتخاب بهترین کارها، ولو با فداکاری و ایستادن پای همه چیز برای انجام تکالیف بزرگی که خداوند بر دوش انسان‌ها گذاشته است. زن مسلمانی که الگویش فاطمه زهرا(س) یا زینب کبری باشد این است".

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان   متن پیام تبریک دکتر صادق جلیلی بمناسبت فرارسیدن روز پرستار بدین شرح است :

سلام بر بزرگ پرستار تاریخ، حضرت زینب کبری(س) که روز پرستار مقارن با میلاد خجسته آن بانوی شکیبا و صبور است. سلام و درود بر دست های کوشا و چشم های شب زنده داری که تسکین بخش آلام دردمندان و بی تاب خدمت به بیماران و  مددجویان است. یقینا در بین حرفه ها و خدمت ها،حرفه مقدس پرستاری بیش از همه واژه صبر و  شکیبایی رادر ذهن ها مجسم می کند.
پرستاران عالم و صاحب تجربه کشور به عنوان پیش قراولان عرصه درمان در سطوح مختلف حوزه سلامت، همیشه بار سنگین خدمت رسانی را بردوش داشته و ملت بزرگ ایران خاطره مجاهدت های مومنانه و گمنام این عزیزان را در مقاطع درخشانی همچون دفاع  مقدس از یاد نخواهند برد.
کانون بسیج مدیریت درمان تامین اجتماعی وظیفه خود می‌داند که از پرستاران گرامی به ویژه از جامعه پرستاری  خوزستان که با سخت کوشی و تلاش و مساعی لازم برای این مرز و بوم تلاش مجدانه و دلسوزانه ای را انجام می دهند قدردانی کرده و امیدوار است پرستاران با الگو قرار دادن حضرت زینب (س) که روز میلاد آن حضرت به نام این عزیزان نامگذاری شده در جهت تقویت جایگاه پرستاری در جامعه که به لحاظ ماهیت معنوی آن ارزشمند و مقدس است گام بردارند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha