زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي ساعت 15:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ساعت 16:43    تعداد بازدید: 87    کد مطلب: 72711

مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل با فرماندار مشگین شهر دیدار کرد
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل ضمن دیدار با فرماندار مشگین شهر از شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید بشرخواه مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل در این دیدار سازمان تامین اجتماعی را بزرگترین نهاد عمومی غیردولتی کشور دانست و گفت: سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بیمه گر اجتماعیست که به بیش از نیمی از جمعیت کشور خدمات ارایه می دهد.
مدیرکل تأمین اجتماعی اردبیل با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی برای تامین منابع با هدف مدیریت مصارف وظایفی را بر عهده دارد، افزود: منابع سازمان تامین اجتماعی متکی به حق بیمه است و لازمه ایفای تعهدات سازمان در قبال شرکای اجتماعی وصول حق بیمه و مطالبات معوق سازمان است که وصول این مطالبات همکاری تمامی سازمانها و ادارات را می طلبد.
وی افزود: در سازمان تأمین اجتماعی یک رابطه متقابلی وجود دارد و تا زمانی که منابع درآمدی تأمین نشود، ارایه خدمات مقدور نمی باشد.
دکتر صمدی فرماندار مشگین شهر، نیز ضمن اعلام رضایت از عملکرد و همچنین تعامل تامین اجتماعی استان اردبیل با سایر ادارات، از حضور مدیرکل تأمین اجتماعی این استان در شهرستان و فرمانداری مشگین شهر تقدیر و تشکر کرد.
سعید بشرخواه در ادامه سفر به شهرستان مشگین شهر ضمن بازدید و نظارت بر روند فعالیت و ارائه خدمات واحدهای اجرائی تامین اجتماعی شعبه مشگین شهر با مراجعین و مخاطبین شعبه دیدار و مسائل و مشکلات بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان را مورد بررسی قرار داد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha