زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي ساعت 14:58 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ساعت 14:58    تعداد بازدید: 70    کد مطلب: 72705

مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی:
دارایی های سازمان تأمین اجتماعی، حق الناس و منابعی بین النسلی است
جلسه هم اندیشی ماهانه مدیران تأمین اجتماعی و روسای کانونهای بازنشستگی کارگری تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، هدف ذاتی و اصلی سازمان تأمین اجتماعی را  ارائه خدمات و حمایتهای اجتماعی به شرکای اجتماعی سازمان دانست و اذعان داشت: در استان بالغ بر ١٧٤ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر اصلی، از خدمات سازمان تأمین اجتماعی بهره مند هستند.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، با تأکید بر اینکه دارایی های سازمان، منابع حق الناس و بین النسلی است، صیانت از آن را وظیفه همه ذینفعان و مدیران و مسئولین قانونگذار و مجری قانون دانست و تصریح کرد: تصویب قوانین مغایر با محاسبات بیمه ای، ضمن اخلال در توازن منابع و مصارف، سازمان را با مشکلات جدی در انجام تعهدات مواجه خواهد کرد.
دکترجمال الدین نیکنامی، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از همدلی و همراهی کانونهای بازنشستگی در جهت پیشبرد اهداف سازمان تأمین اجتماعی، کاهش آلام و دغدغه های درمانی و اجتماعی ذینفعان را از اولویتهای سازمان تأمین اجتماعی دانست و اذعان داشت: طرح ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان سالمندان در راستای پیشگیری از آسیب های جسمی و روانی با همکاری اداره کل، مدیریت درمان و کانونهای بازنشستگی استان خبر داد.
محمد مسگری، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با قدردانی از تشکیل جلسات ماهانه و پیگیری مشکلات و چالشهای پیش روی بازنشستگان، برگزاری المپیادهای ورزشی و طرح نسیم سلامت را گامی در جهت ارتقای سلامت بازنشستگان دانست و اذعان داشت: ارتقای کمی و کیفی این مسابقات در سطح استانی و ملی، مورد مطالبه جامعه بازنشستگی است.
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، با اشاره به ضرورت پیگیری مشکلات بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان، از عقد قرارداد سال ٩٨-٩٧ خبر داد و اذعان داشت: بازنشستگان تا پایان بهمن ماه فرصت دارند تا نسبت به حذف و اضافه افراد جدید با مراجعه به کانونهای بازنشستگی اقدام نمایند.
مسگری، صیانت از منابع و دارایی های سازمان در جهت تحقق عدالت اجتماعی را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و تصریح کرد: تصویب قوانینی که منابع و مصارف سازمان را با چالش مواجه نماید، به هیچ وجه مورد قبول شرکای اجتماعی سازمان نیست.
کریم صادقزاده تبریزی، رییس کانون بازنشستگان تبریز نیز با بیان اینکه برگزاری جلسات هم اندیشی ماهانه، گامی مثبت در جهت شناسایی و رفع مشکلات سازمان است، از پیگیری احداث خانه امید بازنشستگان در کلانشهر تبریز با همکاری شهرداری تبریز خبر داد و اذعان داشت: احداث این مرکز مورد درخواست بازنشستگان و مستمری بگیران برای استفاده از خدمات فرهنگی و اجتماعی آن است.
در این نشست، اعضای هیأت مدیره و بازرسین کانون بازنشستگان استان پیشنهادات و نقطه نظرات خود را برای ارتقای کمی و کیفی خدمات مطرح کردند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha