زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي ساعت 15:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ساعت 15:26    تعداد بازدید: 49    کد مطلب: 72698

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شعب یک و دو تامین اجتماعی رشت
مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی از شعب یک و دو تامین اجتماعی رشت بازدید و با مراجعان و کارکنان گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در این بازدیدها با ابراز خرسندی از آراستگی محیطی وایجاد شرایط مناسب برای خدمت رسانی به بیمه شدگان اظهار داشت : آرامش و نظم خوب اداری در این شعبه با وجود مراجعات و حجم بالای مخاطبین از مواردی است که قابل ستایش و بیانگر تدابیر مدیریتی مطلوب در مسیر مشتری مداری است .

وی با تبیین اهمیت و جایگاه سازمان تامین اجتماعی ، اظهار داشت : تامین اجتماعی نقش بسیار مهمی در تعدیل فشارهای اقتصادی وارده بر اقشار آسیب پذیر جامعه در برابر تحریم ها دارد . 

مهندس کوچکی نژاد دراین بازدیدها با همکاران واحدهای مختلف تخصصی دیدار و از زحمات و تلاشهای آنها قدردانی کرد .  

جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان نیز در این بازدیدها ، ضمن ارائه گزارشی از مهمترین فعالیتها و اقدامات سازمانی بمنظور افزایش رضایتمندی درجامعه هدف ، اظهار داشت : تامین اجتماعی شعبه یک رشت بعنوان بزرگترین واحد تابعه استان عهده دار ارائه خدمات به بیش از ٦٥ هزار بیمه شده اصلی و افزون بر ٢٥ هزار مستمری بگیر است و بیش از ٢٠ درصد تعهدات ریالی به تنهایی در این مجموعه ارائه می شود.

 حق پرست در این دیدار با اشاره به اینکه حدود نیمی از عملیات اجرایی و دامنه مخاطبان و تعهدات ریالی استان در سطح شهرستان رشت است، اذعان داشت : تلاش میکنیم تا با توسعه خدمات غیرحضوری وافزایش امکانات اینترنتی بستری برای تسریع و تسهیل ارائه خدمات به جامعه هدف فراهم کنیم .

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha