زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي ساعت 14:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ساعت 14:40    تعداد بازدید: 85    کد مطلب: 72695

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی:
سازمان تامین اجتماعی در راستای تحقق عدالت اجتماعی تلاش می کند
نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی یک سازمان مردم نهاد است که در راستای تحقق عدالت اجتماعی و رفع دغدغه های معیشتی و اقتصادی و درمانی مردم تلاش می کند،


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، زارعی در بازدید از بیمارستان شهدای گمنام تامین اجتماعی یاسوج از بیماران بخش های مختلف این بیمارستان عیادت و از پرستاران این مرکز درمانی تجلیل نمود.
وی پرستاران را سفیران مهر و صمیمیت دانست و گفت: هیچ کاری مانند پرستاری لذت بخش نیست. گویی خداوند در نهاد پرستار آرامشی برای آلام بیماران نهاده و بیمار با دیدن فرشته سفید پوش به آرامش می رسد.
نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این سازمان قریب به ٥٠میلیون جمعیت کشور را تحت پوشش دارد، گفت: تمام  تلاشمان  برای رفع چالش های فرا روی این سازمان معطوف می گردد تا کارگران و کار آفرینان که اصلی ترین اقشار تحت پوشش این سازمان هستند، دعدعه ای نداشته باشند.
وی افزود: مراکز درمانی تامین اجتماعی  بالاترین رضایتمندی را در بین بیمه شدگان و مراجعین دارند.
آیت الله ملک حسینی نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری، سازمان تامین اجتماعی را سازمانی حامی مستعضعفان و دستگیر محرومان دانست.
وی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی یکی از سازمانهایی است که با ارائه خدمات درمانی رایگان که از نیازهای اولیه و اساسی زندگی است، گوشه ای از دغدغه های مردم را بر طرف نموده و به این خاطر باید از دست اندرکاران آن تقدیر و تشکر کرد.
وی از مسئولین ارشد سازمان درخواست کرد نگاه ویژه ای به استان های محروم  و کمتر توسعه یافته داشته باشند.
وی پرستاران را تسکین دهنده آلام مردم و بیماران و کار پرستاری را مقدس و در مسیر رضایت خداوند متعال دانست.
دکتر پیام اکبری مدیر درمان تامین اجتماعی فارس نیز در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه تمامی خدمات درمانی به مراجعین بطور رایگان انجام می پذیرد، در نیمه اول سال روزانه قریب به ٦٠٠٠نفر و در نیمه دوم روزانه ٧٠٠٠نفر به مراکز درمانی این استان مراجعه شده است.
وی افزود: در ده ماهه گذشته ٥/٥میلیارد تومان هزینه خرید تجهیزات پیشرفته و بکار گیری آن در بیمارستان شهدای گمنام  و دیگر مراکز درمانی شده و ٣/٥ میلیارد تومان نیز صرف توسعه و ارتقاء هتلینگ شده است.
وی گفت: سی تی اسکن این بیمارستان از پیشرفته ترین دستگاه های سی تی اسکن مورد استفاده در کشور است.
دکتر اکبری با بیان اینکه طی چند ماه گذشته توانستیم تعداد تخت های بستری را از ٣٢ به ٦٤تخت افزایش دهیم، گفت:  مصمم هستیم این تعداد را به ١٠٠تخت برسانیم.
مدیر درمان تامین اجتماعی فارس تصریح کرد: در راه اندازی بخش های تخصصی و فوق تخصصی توانستیم ببخش های جراحی، چشم پزشکی، ارتوپدی، icu، زنان و زایمان، اطفال و اورژانس را راه اندازی نماییم.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha