زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ دي ساعت 08:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ساعت 08:38    تعداد بازدید: 82    کد مطلب: 72542

فعالیت ۱۸۱پرستار در بیمارستان تامین اجتماعی غرضی ملایر
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان گفت: ۱۸۱ پرستار در بیمارستان غرضی ملایر فعالیت دارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری با اشاره به اینکه بیمارستان غرضی به عنوان تنها مرکز تامین اجتماعی شهرستان ملایر یکی از مراکز پر مراجعه در این شهرستان است، گفت: این بیمارستان طی سال‌های اخیر در حوزه‌های مختلف بهداشتی، عمرانی، تجهیزات و غیره ارتقا یافته و به عنوان یکی از مراکز درمانی موفق در استان همدان به شمار می‌ رود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 181 نفر کادر پرستاری در این بیمارستان مشغول فعالیت و خدمات دهی به مراجعین و بیماران هستند، افزود:  از این تعداد 129 نفر زن و 52 نفر مرد هستند که شامل سرپرستار، پرستار، ماما، کارشناس اتاق عمل، هوشبری، بهیار، بهدار و منشی هستند.

دکتر صفری با بیان اینکه در سال گذشته،  16 هزار و 800 نفر به بخش‌های مختلف بستری مراجعه و از خدمات پرستاری این مرکز بهره‌مند شدند، افزود: در حال حاضر بیمارستان غرضی ملایر در  خدمات دهی  پرستاری در بین مراکز درمانی شهرستان رتبه نخست و در بین مراکز درمانی استان  رتبه پنجم را دارد.

وی با بیان اینکه خدمات این مرکز به بیماران در بخش بستری، داخلی، قلب، آی سی یو، سی سی‌ یو، اطفال، جراحی، اورژانس، اتاق عمل و در درمانگاه عمومی و تخصصی، رادیلوژی، آزمایشگاه، داروخانه، سونوگرافی و دندانپزشکی ارائه می‌ شود، گفت: هدف ارائه خدمات مناسب و با کیفیت و کسب رضایتمندی مردم است.

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان رضایتمندی مردم را طبق نظر سنجی‌های انجام شده از خدمات پرستاری این مرکز بیش از 83 درصد دانست و تصریح کرد: حفظ و ارتقا جایگاه فعلی، افزایش احترام به بیماران، استفاده بهینه از تجهیزات و غیره از مهمترین اهداف مجموعه برای رسیدن به موفقیت بیشتر در سال جاری است.

وی با بیان اینکه یکی از عمده مشکلات مراکز درمانی کمبود پرستار است، گفت: بیمارستان غرضی ملایر نیز در بخش‌های مختلف با کمبود پرستار مواجه است.

دکتر صفری افزود: با پیگیری‌های انجام گرفته مقرر شده تعدادی پرستار جدید در این مرکز جذب شوند که طی آزمون برگزار شده در مهر ماه امسال، تعداد 17 نفر پرستار جدید در این مرکز جذب می‌شوند که  جذب نیروهای جدید باعث کیفیت و ارائه خدمات بهتر و مناسب در این مرکز خواهد شد.

وی در ادامه به کسب رتبه چهارم خدمات پرستاری بیمارستان غرضی ملایر در بین  مراکز درمانی تامین اجتماعی کشور خبر داد و گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده امسال توانستیم با کسب امتیاز عالی از بین 72 مرکز درمانی کشور این رتبه را کسب کنیم.

دکتر صفری با بیان اینکه در سال گذشته در این زمینه بیمارستان غرضی ملایر رتبه ششم را در بین مراکز درمانی تامین اجتماعی کشور کسب کرد، افزود: آیتم‌های مختلف عملکرد دفتر پرستاری، شامل نظر سنجی، مدیریت نیروی انسانی، آموزش کارکنان، کنترل عفونت و بهداشت و رضایتمندی، از جمله آیتم‌ها برای کسب این رتبه بود.

وی خاطرنشان کرد: این موفقیت حاصل تلاش همکاران مدیریت درمان همدان در بخش پرستاری بوده و امیدواریم بتوانیم در سال‌های آتی با ارائه خدمات مناسبتر این رتبه را ارتقاء دهیم.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha