زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ دي ساعت 13:26 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ساعت 17:48    تعداد بازدید: 155    کد مطلب: 72503

توسط مدیر کل هماهنگی امور استانها و مدیر کل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی ،
فضای فیزیکی اداره کل تامین اجتماعی چهار محال و بختیاری و شعب تابعه مورد بازدید قرار گرفت
دکتر رضا امینی،مشاور مدیر عامل و مدیر کل هماهنگی امور استانها و مهندس علی فرج زاده ها مدیر کل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی جهت بازدید از اداره کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری و شعب تابعه و بررسی وضعیت ساختمانهای این اداره کل به شهرکرد سفر کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر امینی در جریان این بازدیدها با اشاره به خدمات سازمان تامین اجتماعی به مخاطبان گفت: این سازمان همواره به حقوق شهروندی و ارباب رجوع احترام قائل است و حق شهروندان است که از ساختمان  ایمن و متناسب با نیازهایشان بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به حجم بالای ارباب رجوع در مراکز بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی افزود: با توجه به اینکه 42 میلیون نفر در کشور که بالغ بر نیمی از جمعیت را شامل می شود از خدمات تامین اجتماعی بهره مند می شوند لذا مراجعات زیاد و متعدد بیمه شدگان،مستمری بگیران و کارفرمایان برای دریافت خدمات به شعب و مراکز درمانی موجب شده است که سازمان تامین اجتماعی جهت تسهیل در ارائه خدمات ،ساختمانهای متناسب با نیاز های مراجعه کنندگان ایجاد کند .
وی علاوه بر طراحی فیزیکی  ساختمانها در سالهای اخیر طرح  نوین ارائه خدمات و خدمات غیر حضوری و الکترونیکی را نیز از اقدامات مهم سازمان تامین اجتماعی جهت  تسهیل در فرآیندها و دسترسی بهتر ارباب رجوع به خدمات  دانست.
مهندس فرج زاده ها مدیر کل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی نیز بر ارتقای کیفیت خدمات مهندسی و نظارت بر حسن اجرای آن، وضع مقررات ملی ساختمان به منظور اطمینان از ایمنی، بهداشت، بهره‌دهی مناسب، آسایش و اجرا و کنترل آن در جهت حمایت از مردم و حفظ و افزایش بهره‌وری منابع مواد و انرژی و سرمایه ملی تاکید کرد و گفت: ایجادو توسعه  ساختمانهای جدید و نوساز متناسب با نیازهای مخاطبان اجتماعی در اولویت کاری سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است.
در ادامه غلامرضا محمدی،مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در سالهای اخیر چهار شعبه جدید به شعب این استان اضافه شد .ساختمان جدید شعبه شلمزار با حضور مدیر عامل فقید مرحوم دکتر نوربخش افتتاح شد و دو شعبه بن و بلداجی نیز خریداری و تجهیز شد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha