زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ دي ساعت 09:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ساعت 09:46    تعداد بازدید: 22    کد مطلب: 72481

در سفر مدیر کل هماهنگی امور استانها و مدیر کل فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی به شهرکرد:
وضعیت ساختمانهای اداره کل و شعب مورد بررسی قرار گرفت
دکتر رضا امینی،مشاور مدیر عامل و مدیر کل هماهنگی امور استانها و مهندس فرج زاده ها مدیر کل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی جهت بازدید از اداره کل استان و شعب تابعه و بررسی وضعیت ساختمانهای اداره کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کردند.


در این سفر دکتر امینی با اشاره به خدمات سازمان تامین اجتماعی به مخاطبان گفت: سازمان تامن اجتماعی همواره به حقوق شهروندی و ارباب  رجوع احترام قائل است و حق شهروندان است که از ساختمان  ایمن و متناسب با نیازهایشان بهره‌مند شوند.
امینی با اشاره به حجم بسیار بالای ارباب رجوع در مراکز بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی افزود: با عنایت به اینکه 42 میلیون نفر از جمعیت کشور که بالغ بر نیمی از جمعیت را شامل می شود از خدمات تامین اجتماعی بهره مند می گردند لذا مراجعات زیاد و  متعدد بیمه شدگان،مستمری بگیران و کارفرمایان  برای دریافت خدمات به شعب و مراکز درمانی موجب گردیده است که سازمان تامین اجتماعی جهت تسهیل در ارائه خدمات و جلوگیری از ایجاد صف و ازدحام ساختمانهای متناسب با نیاز های مراجعه کنندگان ایجاد کند .
وی علاوه بر طراحی فیزیکی  ساختمانها در سالهای اخیر طرح  نوین ارائه خدمات  سازمان و خدمات غیر حضوری  و الکترونیکی را نیز از اقدامات مهم سازمان جهت  تسهیل در فرآیندها و دسترسی بهتر  ارباب رجوع به خدمات  دانست.
مهندس فرج زاده ها نیز بر ارتقای کیفیت خدمات مهندسی و نظارت بر حسن اجرای آن، وضع مقررات ملی ساختمان به منظور اطمینان از ایمنی، بهداشت، بهره‌دهی مناسب، آسایش و اجرا و کنترل آن در جهت حمایت از مردم و حفظ و افزایش بهره‌وری منابع مواد و انرژی و سرمایه ملی تاکید کرد و گفت: ایجادو توسعه  ساختمانهای جدید و نوساز متناسب با نیازهای مخاطبان اجتماعی در اولویت کاری سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است.
وی یکی از راهبرد ها ی سازمان تأمین اجتماعی را  صرفه جویی مصارف  دانست و افزود : تمام تلاش سازمان این است که هزینه های بخش های بیمه ای و درمانی کنترل شده و با نظارت و به درستی انجام شود .
در ادامه غلامرضا محمدی،مدیر کل تامین اجتماعی استان گفت: در سالهای اخیر چهار شعبه جدید به شعب استان اضافه گردید که با درایت تیم مدیریتی استان و با نگاه صرفه جویی در هزینه ها ساختمان جدید شعبه شلمزار با حضور مدیر عامل فقید مرحوم دکتر نوربخش افتتاح گردید و دو شعبه بن و بلداجی نیز با حداقل قیمت خریداری و تجهیز گردید لیکن ساختمان اداره کل استان و شعب دو شهرکرد و بروجن نیاز به اعتبارات کشوری جهت ساخت و یا خریداری دارد که انشاء الله مسئولان سازمان در این زمینه نیز مساعدت لازم را بعمل خواهند آورد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha