• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 72355
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سه شنبه ۱۸ دي، ساعت 10:08
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مراسم معارفه دکتر حسین امیری گنجه سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی و محمدرضا احمدی، مدیرکل دفتر بازرسی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همزمان با جلسه شورای معاونین این سازمان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در این جلسه گفت: دکتر حسین امیری گنجه و آقای محمدرضا احمدی از مدیران خوشنام و با سابقه سازمان تأمین اجتماعی هستند و هر دو این عزیزان در واحدهای اجرایی و ستادی سازمان همکاری اثرگذاری داشته اند.

وی از دکتر علی نمکی، سرپرست سابق معاونت اقتصادی و برنامه ریزی تشکر کرد و گفت: دکتر حسین امیری گنجه در تصدی این مسئولیت بر استفاده از خرد جمعی و بهره گیری از مشارکت همکاران معاونت اقتصادی به فعالیت خواهند پرداخت.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی همچنین از دکتر مسعود یوسفی مدیرکل سابق دفتر بازرسی مدیرعامل تشکر کرد و گفت: دکتر یوسفی با توجه به تصویب قانون مربوطه در مجلس شورای اسلامی به افتخار بازنشستگی نائل آمدند.

دکتر حسین امیری گنجه، سرپرست معاونت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: از حسن اعتماد مدیریت سازمان تشکر می کنم و توجه به همکاران سازمان در واگذاری مسئولیت ها اقدامی ارزشمند است که شایسته قدردانی است.

وی افزود: می دانیم که فعالیت در این سازمان با تکیه بر خرد و مشارکت سازمانی به نحو مطلوب انجام می شود و این مسائل در معاونت اقتصادی مورد توجه خواهد بود.

محمدرضا احمدی، مدیرکل دفتر بازرسی مدیرعامل نیز در این جلسه از حسن اعتماد مدیریت سازمان تشکر کرد و گفت: پیشگیری از تخلفات و ارتقاء سلامت اداری به عنوان دو هدف راهبردی در دفتر بازرسی با جدیت پیگیری خواهد شد.

وی اظهار داشت: دفتر بازرسی به عنوان مشاور مقام ارشد سازمان باید نقش خود را به درستی ایفا نموده و با نگاه به مأموریت و راهبردهای کلان سازمان به آسیب شناسی و ارائه گزارشهای تحلیلی و راهکار به منظور بهبود وضعیت سازمانی توجه ویژه ای داشته باشد.

احمدی با تأکید بر اینکه احصاء فرآیندهای اصلی و شناسایی گلوگاه های فساد از جمله مواردی است که همواره باید مدنظر قرار گیرد، ادامه داد: هدایت و نظارت مستمر بر واحدهای بازرسی استانها نیز از جمله محورهای اصلی فعالیت دفتر بازرسی است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی همچنین با حضور در دفتر بازرسی و معاونت اقتصادی و برنامه ریزی طی نشست های جداگانه ای با کارکنان این دو مجموعه به بیان دیدگاه های و نقطه نظرات خود پرداخت.

محمد حسن زدا در دفتر بازرسی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: دکتر یوسفی از مدیرانی است که مرحوم دکتر نوربخش به ایشان اعتماد کامل داشت و در دوران تصدی مسئولیت دفتر بازرسی صادقانه و خالصانه به خدمت پرداخت.

دکتر مسعود یوسفی، مدیرکل سابق دفتر بازرسی مدیرعامل نیز در این جلسه گفت: ارتقاء عملکرد مجموعه بازرسی و تبیین جایگاه حساس این حوزه در سازمان از مهمترین مسائلی است که طی سالهای گذشته با جدیت دنبال شده است.

وی همکاری مناسب با نهادهای نظارتی را از دیگر اولویت های خود در دوران تصدی مسئولیت برشمرد و گفت: در این مدت شاهد بهترین تعامل با نهادهای نظارتی بوده ایم.

دکتر یوسفی از همکاران سازمان تأمین اجتماعی و بویژه کارکنان حوزه بازرسی بابت همکاری صمیمانه ای که در سالهای گذشته داشته اند تشکر کرد و گفت: برای آقای احمدی که از مدیران پرتلاش و خوش نام سازمان تأمین اجتماعی هستند نیز آرزوی موفقیت می کنم.

مدیرکل حراست سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه از زحمات و خدمات دکتر یوسفی در دوران تصدی مسئولیت دفتر بازرسی تشکر و برای آقای احمدی در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد و گفت: مجموعه بازرسی و حراست در سال های اخیر همکاری بسیار نزدیک و صمیمانه ای داشته اند.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی همچنین در جلسه ای با مدیران و همکاران معاونت اقتصادی و برنامه ریزی این سازمان از زحمات و تلاش های دکتر علی نمکی، سرپرست سابق معاونت اقتصادی و برنامه ریزی قدردانی کرد.

وی همچنین یاد و خاطره مرحوم مهندس اسلامی، از همکاران این معاونت که سال گذشته در سانحه سقوط هماپیما در یاسوج درگذشت را نیز گرامی داشت.

محمدحسن زدا برلزوم ارتقاء جایگاه معاونت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد و گفت: با تلاش و همت مجموعه و انسجام بیشتر فعالیت ها امکان تحقق اهداف سازمان در حوزه اقتصادی فراهم می شود.

دکتر حسین امیری گنجه، سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی در این جلسه گفت: فعالیت اقتصادی از ابتدای تأسیس سازمان تأمین اجتماعی مورد توجه بوده و سرمایه گذاری مناسب برای تداوم فعالیت و خدمت رسانی بین نسلی از مسائل بسیار مهم در این سازمان است.

وی بهره گیری از توان تخصصی همکاران معاونت اقتصادی را مورد تأکید قرار داد و افزود: مجموعه همکاران معاونت اقتصادی برای تحقق اهداف و ارتقاء جایگاه این معاونت با تمام توان تلاش می کنند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha