شناسه خبر: 71746
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ دي، ساعت 10:00
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خبر داد:

توجه به موضوع سطح سواد سلامت بازنشستگان

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از ورود سطح سواد سلامت به حوزه سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: تلاش داریم با اجرای این طرح، سلامت بازنشستگان را افزایش دهیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حسین شاهوردی در بین بازنشستگان مازندران و بررسی مشکلات آنان افزود: این سازمان به تعهدات خود عمل می کند و باید مسائل حوزه های کاری دنبال شود و نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت: در موضوع برنامه های معاون فرهنگی و اجتماعی، بحث ارتقای سطح سواد سلامت بود و برای اولین بار سازمان تامین اجتماعی در حوزه پیشگیری ورود پیدا کرد .

شاهوردی ادامه داد: تا قبل از اینکه بیماری ایجاد شود؛ از آن جلوگیری شود و سازمان در این بحث با قوت وارد شده است تا از هزینه های بیشتر جلوگیری شود.

شاهوردی بیان داشت: در 5 سال آینده تلاش داریم تا بازنشستگان ما از سطح سواد سلامت برخوردار و به قبل از بازنشستگی ورود کنیم.

وی گفت: المپیادهای ورزشی، ورزش های همگانی، مسابقات المپیادهای ورزشی در سطح سواد سلامت موثر است.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: ارتقای سطح سواد سلامت و طرح کرامت رضوی از مواردی است که برای خدمات رسانی به بازنشستگان طراحی شد و باید به سمتی حرکت کنیم تا خدمات ویژه ارائه شود.

شاهوردی افزود: طرح ارتقای کرامت رضوی، از یادگاران مهم دکتر مرحوم نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی است که اولویت با افرادی است که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشدند و مازندران در این طرح پیشتاز است و تلاش داریم این طرح توسعه یابد و باید پیوست فرهنگی داشته باشد.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha