زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ دي ساعت 20:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۴ ساعت 13:39    تعداد بازدید: 88    کد مطلب: 71634

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
محمدحسن زدا سرپرست سازمان تأمین اجتماعی شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی محمد حسن زدا را به عنوان سرپرست سازمان تأمین اجتماعی منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تأمین اجتماعی، در حکم صادر شده از سوی محمد شریعتمداری آمده است:

 

جناب آقای محمد حسن زدا

عطف به استعفای مورخ ۱/ ۱۰ / ۹۷  به شماره ۱۲۲۴۰/م/۵۰۱ جناب آقای دکتر انوشیروان محسنی بندپی، ضمن تشکر از خدمات و زحمات دلسوزانه آن برادر ارجمند در طی دوره تصدی سرپرستی سازمان تامین اجتماعی، براساس اختیارات حاصله از اساسنامه مصوب سازمان، خصوصا تبصره ذیل ماده ۱۴ آن اساسنامه به موجب این حکم، جنابعالی را که بحمد الله از صلاحیت‌های لازم برخوردارید به سمت «سرپرست سازمان تامین اجتماعی» منصوب می‌نمایم. اطمینان دارم همکاری همه اعضای محترم هیات مدیره سازمان، روند خدمت رسانی به مخاطبان عام و خاص سازمان را کماکان فراهم خواهد ساخت.
توفیق روزافزون حضرتعالی را در راه خدمت به مردم شریف کشورمان، نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسالت می‌نمایم.»

 

محمد حسن زدا از سال 1392 تا کنون مسئولیت معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی را بر عهده دارد. مدیرکل تأمین اجتماعی استان های قم و هرمزگان و همچنین مدیرکل وصول حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی از دیگر مسئولیت هایی است که محمد حسن زدا پیش از این برعهده داشته است.

 

ویدئو "انتصاب سرپرست سازمان تامین اجتماعی"

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha