زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر ساعت 16:01 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۲۵ ساعت 16:01    تعداد بازدید: 297    کد مطلب: 71079

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت:
هفته پژوهش را بهانه قرار دادیم تا بخشی از گزارش های پژوهشی وخلاقانه واحد ها را به نمایش بگذاریم


به گزارش اداره روابط روابط عمومی مدیریت درمان: مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان در افتتاحیه اولین  نمایشگاه پژوهش محور توسعه ، سلامت و رفاه اجتماعی بیان داشت: هفته پژوهش را بهانه قرار دادیم تا بخشی از گزارش های پژوهشی وخلاقانه واحد ها را به نمایش بگذاریم و یک گزارشی از عملکرد ها ودستاورهای حوزه مدیریت درمان و بیمه تأمین اجتماعی را به منصه ظهور بگذاریم.
دکتراعتصام پور ادامه داد: امیدواریم این نمایشگاه  شروعی برای ایجاد عملیاتی مدیریت دانش باشد وامیدواریم این بستر مناسب بتواند در کل کشور برای حوزه های درمان الگو سازی شود و مرکز اسنادی برای انتقال تجارب قرار گیرد.
وی در خصوص تأسیس اولین نمایشگاه پژوهش محور توسعه ، سلامت و رفاه اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی متولی رفاه اجتماعی وتوسعه است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان بیان داشت:ما دستاوردهای خلاقانه هر حوزه اعم از درمانگاه و بیمارستان به علاوه گزارش عملکرد آن واحد، پتانسل موجود نگاه خلاقانه به علاوه حوزه های پژوهش محور ونگاهی که در پرژه های آینده داشت را تدوین کنیم.
دکتر  اعتصام پور گفت:ما می خواهیم استارتی در مقوله مدیریت دانش بزنیم یعنی هر حوزه ای "مثل بیمارستان دکتر غرضی" قدمت قبل وچشم انداز آینده آن را به پکیجی الکترونیک تبدیل کند وسیر تاریخی بیمارستان را در اختیار مدیران بعدی قرار دهد.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت:ما هفته پژوهش را بهانه ای قرار دادیم تا بخشی از گزارش های پژوهشی وخلاقانه واحد ها را به نمایش بگذاریم ودر کنارآن یک گزارشی از عملکرد ها ودستاورهای حوزه مدیریت درمان وبیمه تأمین اجتماعی را به منصه ظهور بگذاریم و شروعی برای ایجاد عملیاتی مدیریت دانش باشیم وامیدواریم این بستر مناسب بتواند در کل کشور برای حوزه های درمان الگو سازی کند و مرکز اسنادی برای انتقال تجارب قرار گیرد.

لازم به ذکر است اولین نمایشگاه پزوهش به دستور مدیر درمان تأمین اجتماعی و به همت تمامی کارکنان این مدیریت در مرکز آموزش و پژوهش مدیریت درمان به مدت سه روز از شنبه ٢٤ آذر لغایت 26 آذر از ساعت 8 الی 16 برگزار خواهد شد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha