زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر ساعت 14:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۲۵ ساعت 14:09    تعداد بازدید: 329    کد مطلب: 71055

بیش از 9 هزار مورد درخواست صدور غیرحضوری دفترچه درمان از طریق مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی
در آبان سالجاری 10 هزار و 32 مورد تقاضا در پورتال crm.tamin.ir ثبت شده است که 9 هزار و 249 مورد آن در خصوص صدور غیرحضوری دفترچه درمان است و بیشترین متقاضیان از استان های آذربایجان شرقی و زنجان بوده اند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سامانه تلفنی 1420، سامانه پیامکی، پیام صوتی، پورتال و بخش مراجعین حضوری مستقر در ستاد مرکزی کانال های ارتباطی مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی است که پاسخگوی سئوالات و مطالب مطرح شده از سوی بیمه شدگان، مستمری بگیران، کارفرمایان و... هستند.
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی در آبان سالجاری 25 هزار و 179 مورد تماس تلفنی را پاسخ داده است که بیشترین تماس ها از تهران و در حوزه های خدمات غیرحضوری،  فنی بیمه شدگان و مالی بوده است.
گفتنی است، پیام های صوتی ثبت شده در همین مدت 350 مورد بوده که اکثریت پیام ها در حوزه بیمه ای و اقتصادی مالی و در زمینه خدمات غیرحضوری به ثبت رسیده است .
323 مورد پیامک به  سامانه 10001420 مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی ارسال شده که بالاترین آمار پیامک در حوزه بیمه ای و به تعداد 255 مورد بوده که بیشترین پرسش مخاطبان در  حوزه های خدمات غیرحضوری و فنی بیمه شدگان مطرح شده است.
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی واقع در طبقه همکف ستاد مرکزی ، یک هزار و 331 نفر از مراجعین حضوری در آبان سال جاری را پاسخگو بوده است. بالاترین آمار مراجعین از استان تهران به تعداد 939 نفر و در حوزه بیمه ای ثبت شده که بیشترین پرسش در زمینه ادارات کل امور فنی بیمه شدگان و امور فنی مستمری ها است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha