زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر ساعت 09:51 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۲۴ ساعت 09:50    تعداد بازدید: 82    کد مطلب: 70892

فرماندار اسفراین:
سازمان تامین اجتماعی در راستای رفاه و آسایش مردم ایجاد شده است
فرماندار شهرستان اسفراین گفت: سازمان تامین اجتماعی در برگیرنده گروه های زیادی از جامعه است که در راستای رفاه، آسایش و امنیت خاطر مردم تشکیل شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، طاهر رستمی در دیدار با مدیران درمان و بیمه تامین اجتماعی خراسان شمالی، اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی با توجه به اینکه حوزه وسیعی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در بر گرفته، به عنوان سازمانی اثرگذار، خدمات متنوعی به مردم ارائه می کند.
وی بیمه و تامین خدمات اجتماعی را یکی از شاخص های توسعه و رفاه مردم در دنیا نام برد و افزود: حمایتهای این سازمان در قالب پوشش بیمه ای و ارائه خدمات درمانی باعث ایجاد اطمینان و اعتماد در بین مردم شده است که  دغدغه ای جز درمان بیماری خود نداشته باشند.
فرماندار اسفراین همچنین به ساختار نوین خدمات و میز خدمت اشاره کرد و گفت: مسئولین هیچ شأنی بالاتر ازخدمتگزاری و تکریم به مردم ندارند و تامین اجتماعی بعنوان سازمانی مردمی، در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی پیشگام است.
وی گفت: رسالت این سازمان مبتنی بر تحت پوشش قرار دادن طیف وسیعی از افراد جامعه از جمله؛ کارگران، کارفرمایان، بازنشستگان، مستمری بگیران و شاغلین است که باید به لحاظ نوع خدمات ارائه شده به این افراد نگاه ویژه نیز داشت.

وی عبور از شرایط اقتصادی امروز را در حمایت، تعامل و همراهی مسئولین با مردم عنوان کرد و گفت: در شرایط جنگ اقتصادی تمام عیار، این هنر سازمان تامین اجتماعی است که در حمایت از کارگر و کارفرما نگاه دو جانبه داشته باشد.
فرماندار اسفراین با اشاره به ترکیب جمعیتی این شهرستان که شامل صنعتگران، کشاورزان و کارگران است، بیان داشت: افراد زیادی تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی هستند و برای کسب رضایت مردم این شهرستان باید نسبت به تقویت مجموعه درمانی اهتمام لازم را داشت.
دکتر جلال جهان نیا مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت حوزه درمان تامین اجتماعی استان، اهتمام جدی در تقویت کلینیک و درمانگاه شهرستان اسفراین را از برنامه های مدیریت درمان دانست.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha