زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر ساعت 09:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۲۵ ساعت 16:02    تعداد بازدید: 215    کد مطلب: 70834

به مدت سه روز؛
اولین همایش و نمایشگاه پژوهش محور توسعه سلامت و رفاه اجتماعی در اصفهان برگزار می شود.
اولین همایش و نمایشگاه پژوهش محور توسعه سلامت و رفاه اجتماعی از 24 آبان ماه به مدت سه روز در مرکز آموزش و پژوهش مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان برگزار خواهد شد.


به گزارش اداره روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان:  اولین همایش و نمایشگاه پژوهش محور توسعه سلامت و رفاه اجتماعی از روز شنبه 24 آبان ماه با حضور مقامات استانی و سازمانی در مرکز آموزش و پژوهش مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان برگزار خواهد شد.
ریاحی معاون اداری و مالی استان گفت: این نمایشگاه به دستور مدیر درمان تأمین اجتماعی و به همت تمامی کارکنان این مدیریت در مرکز آموزش و پژوهش مدیریت درمان به مدت سه روز از شنبه 24 آذر ماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این نمایشگاه از دستاوردهای پژوهشی و موفقیت های مدیریت درمان در راستای ارائه خدمات با کیفیت به بیمه شدگان و مراجعین بازدید به عمل خواهد آمد.
گفتنی است؛ اداره کل تأمین اجتماعی و بانک رفاه کارگران به عنوان میهمان در اولین همایش و نمایشگاه پژوهش محور توسعه سلامت و رفاه اجتماعی در اصفهان حضور خواهند داشت.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha