زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر ساعت 15:17 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۲۱ ساعت 15:16    تعداد بازدید: 99    کد مطلب: 70810

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در دیدار با امام جمعه دیلم:
در راستای افزایش رفاه و آرامش در جامعه تلاش می کنیم
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: تلاش ما در راستای افزایش فضای آرامش و رفاه در سطح جامعه است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر؛ عبداله شیرکوند در دیدار با امام جمعه دیلم اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی در دو بخش بیمه ای و درمانی فعالیت می کند و طی سال های اخیر با افزایش خدمات خود در دو بخش یاد شده تلاش کرده تا به جمعیت بیش از 43 میلیونی کشور به نحوی شایسته خدمات رسانی نماید.
وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور ماهیانه 34 هزار میلیاد ریال و تقریباً معادل با مبلغی که دولت بعنوان یارانه به مردم می پردازد به مخاطبان خود پرداخت می کند، تصریح کرد: از آنجا که هزینه های این سازمان مبلغ قابل توجهی است و هیچ کمک و منبعی هم از سوی دولت در اختیار سازمان قرار نمی گیرد، باید همه دستگاه ها و نهادها با این سازمان همکاری و تعامل کنند تا مشکلی در ارایه تعهدات و خدمات به مردم، بوجود نیاید.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر، خدمت در سازمان تامین اجتماعی و فرصت خدمتگزاری به مردم را یک موهبت الهی دانست و تاکید کرد: کارکنان این سازمان تلاش می کنند در بخش های بیمه ای و درمانی، آن گونه که شایسته و بایسته است، به مردم خدمات رسانی کنند تا شاهد افزایش فضای آرامش و رفاه در جامعه باشیم.
عبداله شیرکوند با اشاره به برگزاری دیدارهای مردمی در شعب استان، بیان کرد: در این دیدارها، بصورت مستقیم و رو در رو با مخاطبان سازمان در محل اقامت و فعالیتشان، گفتگو کرده و به مشکلات و درخواست های ایشان رسیدگی می کنیم.
امام جمعه دیلم گفت: سازمان تامین اجتماعی جزو سازمان هایی است که بصورت مستقیم با رفاه و امنیت اجتماعی جامعه ارتباط دارد و بنابراین نوع کارکرد و فعالیت این سازمان دارای اهمیت بسیار زیادی است.
حجت الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری ضمن قدردانی از حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان، اظهار داشت: خدمات دهی به اقشار مختلف مردم توسط سازمان تامین اجتماعی، دارای ارزش والایی است و هرچه کارکنان این سازمان، شرایط خدمت به مردم را بهتر تسهیل کنند، رضایت آنها بیشتر خواهد بود.
وی تاکید کرد: کسب رضایت حداکثری مردم اصل ماموریت و هدف هر سازمان است و هر سازمانی بتواند رضایت مردم را با عمل به تعهدات و انجام خدمات شایسته و با کیفیت به مردم به دست آورد توانسته است به رسالت خود عمل نماید.
امام جمعه دیلم افزود: در حال حاضر رضایت نسبی از سازمان تامین اجتماعی در این شهرستان وجود دارد و با بهبود روند فعالیت و عملکرد فعلی این سازمان، افزایش رضایتمندی را در بین مردم شاهد خواهیم بود

گزارش تصویری/ نشست مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با امام جمعه دیلم

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha