زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر ساعت 14:19 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۲۰ ساعت 14:19    تعداد بازدید: 158    کد مطلب: 70736

اولین همایش نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان
اولین همایش نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان در تاریخ 97/9/21 در مرکز آموزش و پژوهش فردوسی با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی اولین همایش نمازمدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان در تاریخ 97/9/21 در مرکز آموزش و پژوهش فردوسی با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان  برگزار خواهد شد.
در این برنامه ضمن ارائه گزارش عملکرد ستاد اقامه نماز مدیریت درمان استان اصفهان از فعالان و خادمین نماز و قرآن و نیز برگزیدگان مسابقات قرآن تجلیل خواهد شد.
دبیر ستاد اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: نماز علاوه بر اینکه  فریضه ای دینی است که مورد تاکید ائمه معصومین (ع) قرار گرفته است، آثار تربیتی فراوانی نیز دارد.از آنجا که نماز در پیشگیری از آسیب‌های فردی و اجتماعی تاثیرگذار است، واعتقاد ما بر این است که پیشگیری  همیشه مهم‌تر از درمان است، لذا با اقامه نماز توسعه و ترویج فرهنگ نماز می توان ازآسیب‌های مختلف اجتماعی و فردی پیشگیری نمود . .
موید افزود: آموزه‌های قرآنی و دینی راه برون رفت از آسیب‌های مختلف است، در این بین نماز آثار تربیتی تاثیرگذاری دارد که باید توجه بسیاری به آن داشت همایش نماز در تلاش برای داشتن نگاه علمی به بررسی میزان تاثیرگذاری این فریضه واجب دینی بر مسائل اجتماعی و زندگی انسانی است. در قالب همایش  در محور های تهذیب نفس و کسب فضائل اخلاقی و عرفانی، تاثیر نماز درتربیت کودکان و نوجوانان و نقش نماز جماعت در وحدت بخشی و انسجام اجتماعی سخنرانی هایی برگزار خواهد شد. لذا با برگزاری این همایش تلاش می کنیم رسالت خود را در خصوص شناساندن آثار و برکات نماز به همکاران و مراجعین به وسیله تبلیغات محلی به انجام رسانیم.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha