زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت 16:13 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت 16:13    تعداد بازدید: 129    کد مطلب: 70384

پیگیری های لازم برای ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی الشتر انجام شده است
مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان گفت: پیگیری های لازم به منظور ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی الشتر انجام گرفته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر امین بهاروند در دیدار با رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان سلسله در خصوص کمبودها و مشکلات درمان بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی بخصوص افراد بازنشسته و سالمند در این  شهرستان، بحث و تبادل نظر کرد.

وی با اشاره به نبود نُرم لازم برای احداث درمانگاه، تصریح کرد: با توجه به وضعیت موجود و علیرغم نبود شرایط لازم برای ایجاد درمانگاه سطح یک، این مجموعه با جدیت پیگیر ایجاد مرکز درمانی در این شهرستان است.
میرحاجی حسنوند رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی سلسله در ادامه این دیدار گفت: زمین مناسبی برای ایجاد درمانگاه آماده است و بیمه شدگان این شهرستان از کمترین خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی برخوردار هستند که انتظار می رود مقدمات احداث مرکز درمانی ملکی در این شهرستان فراهم شود. محمد حسن موسیوند دبیر اجرایی خانه کارگر استان لرستان نیز ضمن قدردانی از پیگیری‌های انجام گرفته در بحث تجهیز و توسعه فضاهای درمانی طی سالهای اخیر  اظهار امیدواری کرد با ایجاد یک مرکز درمانی در شهرستان الشتر، مردم  از خدمات درمانی تأمین اجتماعی بهره مند شوند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha