زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر ساعت 17:16 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۳ ساعت 17:16    تعداد بازدید: 77    کد مطلب: 70313

مدیرکل تامین اجتماعی زنجان:
چهار هزار نفر از زنان خانه دار زنجان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرارگرفتند
مدیرکل تامین اجتماعی زنجان گفت: تا کنون شمار بیمه زنان خانه دار در این استان به چهار هزار نفر رسیده که این روند همچنان ادامه دارد و محدودیتی در انجام آن نیست.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، مسعودعلیاری گفت: زنان خانه دار و حتی دختران مجرد می توانند طبق تعهدات بیمه ای و با نرخهای پرداخت حق بیمه مشاغل آزاد 12، 14 و 18درصد حداقل دستمزد شامل مزایای بازنشستگی و فوت بعد از بازنشستگی، بازنشستگی و بازماندگان، بازنشستگی و از کار افتادگی و بازماندگان استفاده کنند.
علیاری افزود: برخورداری بیمه شده از تعهدات بازنشستگی و از کار افتادگی، امکان بهره مندی افراد تحت تکفل از مستمری بازماندگان (فرزندان، همسر و پدر و مادر تحت تکفل بیمه شده) از جمله مزایای این نوع بیمه است.
مدیرکل تامین اجتماعی زنجان ، امکان برخورداری زنان خانه دار از حقوق بازنشستگی خود و مستمری بازماندگان همسرانشان به صورت همزمان، بهره مندی از شبکه گسترده خدمات درمانی مراکز ملکی سازمان و مراکز طرف قرارداد در کل کشور را از دیگر مزایای طرح بیمه زنان خانه دار ذکر کرد.
وی بیان کرد: حدود 50 درصد از جمعیت یک میلیون و 60 هزار نفری استان زنجان را زنان تشکیل می دهند که شمار زیادی را آنان خانه دار هستند.

علیاری اضافه کرد، هم اکنون هفت شعبه دائم،هفت کارگزاری رسمی واقماری ویک شعبه اقماری در استان زنجان به بیمه شدگان تامین اجتماعی خدمات حضوری ارائه می کند.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha