زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر ساعت 17:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۹/۱۳ ساعت 17:19    تعداد بازدید: 102    کد مطلب: 70311

مدیر کل تأمین اجتماعی اصفهان:
پاسخگویی، رضایتمندی مخاطبین و ارائه خدمات در اسرع وقت از اولویت های سازمان تأمین اجتماعی است
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان در دیدار با بازرسین کمیته صیانت از حقوق شهروندی استانداری گفت: اولویت کاری اداره کل تأمین اجتماعی اصفهان پاسخگویی، رضایتمندی مخاطبین و ارائه خدمات در اسرع وقت به مراجعین است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، بازرسین و کارشناسان استانداری اصفهان به منظور بررسی و ارزیابی مجموعه قوانین و مقررات و صیانت از حقوق شهروندی با محوریت عملکرد و اقدامات حوزه عفاف و حجاب، از اداره کل تأمین اجتماعی این استان بازدید کردند.
در این بازدید محمد گورابی مدیر کل تأمین اجتماعی استان اصفهان ضمن ارایه گزارش کوتاهی از عملکرد و اقدامات اداره کل تأمین اجتماعی استان، گفت: اولویت کاری اداره کل این استان پاسخگویی، رضایتمندی و ارائه خدمات در اسرع وقت به مراجعین است.
مدیرکل تأمین اجتماعی اصفهان یکی از خدماتی که با تلاش تعدادی از کارشناسان عملیاتی شد را انتخاب افراد توانمند براساس طرح ارزشیابی دانست و افزود: براساس این طرح افراد صرفا طبق فرآیند ارزیابی و با توجه به دارا بودن توانمندی و شایستگی، مسئولیتی به آنها محول می شود.
وی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی همواره با سعی و تلاش و با همت و توان تمامی همکاران و با ارایه بهترین خدمات از جمله خدمات الکترونیکی در خدمت جامعه هدف است، خواستار استمرار این بازدیدها شد.
مهابادی دبیر کمیته صیانت از حقوق شهروندی نیز ضمن بازدید از واحدهای اجرایی اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان، گفت: کلیه امور در این سازمان به ویژه در تکریم ارباب رجوع، اخلاق مداری و ارائه خدمات الکترونیکی بصورت شایسته عملیاتی شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
مهابادی با اشاره به بحث عفاف و حجاب گفت: باید فرهنگ عفاف و حجاب و ریشه های آن به صورت کاربردی در ادارات عملیاتی و به صورت فعال در تمام زمینه های دستوری و اعتقادی به آن عمل شود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha