زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ آبان ساعت 13:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۲۶ ساعت 13:45    تعداد بازدید: 166    کد مطلب: 69177

درگذشت دکترنوربخش و معاون پارلمانی ایشان بر اثر تصادف ، ایران اسلامی را متاثر ساخت .
دکترسیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین، معاون امور حقوقی و مجلس سازمان تامین اجتماعی در حادثه ای جانکاه ، در مسیر خدمت به مردم شریف ایران و همزمان با سالروز شهادت حضرت امام حسن عسگری(ع)، به لقاء حق پیوستند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز : دکتر آفریده مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز با اعلام این مطلب که ؛ درگذشت دکترنوربخش و معاون پارلمانی ایشان بر اثر تصادف ایران را متاثر ساخت بیان داشت : خبر درگذشت همکاران فقید ، مرد‌ان اقدام و عمل، مدیران جهادی جناب آقای دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و معاون محترم پارلمانی سازمان تامین اجتماعی مرحوم  جناب آقای عبدالرحمن تاج الدین که عمر پربرکت خود را در راه خدمت به شکوفایی اقتصادی، سازندگی و آبادانی کشور گذراندند موجی از غم و اندوه برای ما به ارمغان آورد .
اینجانب ضمن ابراز تاسف و تاثر ، این ضایعه اسفناک و جبران ناپذیر را به محضر مقام معظم رهبری ، ریاست محترم جمهوری ، وزیرمحترم کار و رفاه اجتماعی مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی و خانواده بزرگ و داغدار بیمه شدگان و بازماندگان معزا و سوگوار و محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم.
بی تردید خدمات شایسته و ارزشمند این عزیزان به عنوان باقیات الصالحات در اذهان ملت بزرگ ایران تا ابد به یادگار خواهد ماند .
از خداوند متعال برای این عزیزان سفر کرده رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای خانواده داغدار و معزای ایشان صبری جزیل مسئلت می نمایم.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha